Estetik Güzellik Kadın Sağlığı

Koltuk Altı Kararması ve Çözüm

Bilge Adam
Yazar: Bilge Adam

koltuk altı kararması neden olur, koltuk altı kararması için krem, koltuk altı kararmaları doğal bitkisel çözüm, koltukaltı beyazlatıcı, renk açma için ne yapmak gerekir gibi sorularınıza cevap olmaya çalıştık

Koltukaltı neden kararır : Koltukaltı kararması siyahlaşması bölgenin havasız kalması, o bölgedeki tüylerin temizliğinde jilet / traş bıçağı kullanmak,  çok sıcak ağda kullanılması ve kalitesiz, cildinize zarar verecek deodorant kullanılması sebebiyle olur.

Koltuk altı kararması için krem : Nasıl geçer nasıl çözerim diye dert etmeyin. Çözümü Çok Basit;

Bir çay kaşığı elma suyu, bir çay kaşığı limon suyu, ve bir çay kaşığı vazelin’e ihtiyacınız var. Bu malzemeleri karıştırıp koltukaltınıza sürün. Kuruduktan sonra temizleyin ve o bölgeye bebek pudrası sürün. Kısa zaman içerisinde kararmanın kaybolduğunu göreceksiniz.

İkinci olarak Suna Dumankaya’nın koltuk altı beyazlatıcı renk açıcı kürü de denenebilir:

Malzemeler: Hepsinden birer tatlı kaşığı Pirinç unu, Yoğurt, Sirke karıştırılarak koltukaltınıza sürün. Kuruduktan sonra ovarak temizleyin ve limon suyu ile yine o bölgeyi ovun. En son olarak bebek pudrası sürerek de iyileşmeyi hızlandırabilirsiniz.

Bu bitkisel tedavi yani doğal çözüm olduğu için genital bölgedeki kararmalar, siyahlaşma ve renk sorunları için de kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bilge Adam

Bilge Adam

Biliyor Muyuz? Güncel Tecrübeyle Sabit Bilgiler Kaynağı yazarı.
Yazılar hakkında sormak istediklerinizi yorum yaparak yazı altlarından sorabilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?