Ekranların sevilen ve her bölümünün bir o kadar da merakla beklenildiği diziden yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tv8 ekranlarında seyircileriyle buluşan Kırmızı oda dizisi her Cuma akşamı yeni bölümleriyle ekranları başında izleyicilerini toplamayı başarıyor. Başarılı yapımda her hafta yeni bir konunun işlenmesi ve her konuya değinilmesi açısından son zamanların farkındalık oluşturan dizilerinin başında geliyor.

Olayın içeriği ve derinliğine göre bazı hikâyeler bir bölümde bitse de Alya’nın hikâyesi gibi ağır olayların yaşandığı hikâyelerin izleyicilere geçmesi açısından uzun sürdüğü görülür. Fragmanın sonundan da anlaşılacağı üzere geçmişinde büyük acılara şahit olan Alya’nın yavaş yavaş olan o muhteşem değişimine şahit olacağımız bir bölüm geliyor.

Kırmızı Oda'nın 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Alya'nın değişimi ağızları açık bırakacak

Dizinin başından itibaren kendisini sevdiren ve oyunculuğuyla son zamanların en çok konuşulan ünlüsü haline gelen, Alya isimli karakteri canlandıran Melisa Sözen cuma günü yayınlanacak bölümde son defa Alya karakterini oynayacak ve seyircilerinin karşına son defa çıkacak.

Oyunculuğu İle Kendine Hayran Bıraktı

Kırmızı Oda’nın birinci bölümünden itibaren bizleri etkileyen ve her geçen gün yaşadığı olayların ne denli büyük olduğunu derinden hissetmemizi sağlayan bir hayat hikâyesi vardı. O hayatı tüm zorluklarıyla yaşamış olan Alya karakterini canlandıran ise ünlü oyuncu Melisa Sözen oldu. Geçtiğimiz 12 bölümde yavaş yavaş kabuğunu kıran, iyileşen ve güçlü bir kız olduğunu bizlere hissettiren Alya’nın muhteşem değişimini 27 Kasım Cuma günü,  Tv8 ekranlarında izleyeceğiz.

Kırmızı Oda'nın 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Alya'nın değişimi ağızları açık bırakacak

Alya’dan Muhteşem Değişim

Gülseren Budayıcıoğlu psikiyatr, sunucu ve aynı zamanda yazarlık yapan önemli isimlerden biridir. Sunuculukla tanınmış, hastalarıyla olan görüşmelerinden kesitlerle kitaplarını yazmaya başladı. Yazdığı kitaplarla televizyon dizilerine ilham kaynağı oldu. Kırmızı Oda dizisi de bu uyarlamalardan biridir. Dizide seyircileri derinden etkileyen hayat hikâyesinden biri Alya’nın yaşadıkları olmuştu.

Kırmızı Oda'nın 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Alya'nın değişimi ağızları açık bırakacak

İzleyiciler geçtiğimiz 12 bölüm boyunca Alya’nın ilk klinikteki gününden itibaren tüm geçmiş yaşantısına ortak oldu, onunla ağlayıp onunla mutlu oldular. Yayınlanan 13. bölüm fragmanı ile Alya’ya veda etme zamanı geldiğini anlayan izleyiciler hem mutlu hem de iç burukluğu ile yeni bölümü bekliyor. Dizide Doktor Hanım sayesinde birçok yol kat eden Alya bu defa yeni imajla son kez ekran karşısına çıkacak.