TV8 ekranlarında seyircisiyle buluşan Kırmızı O     da dizisinin her bölümü ayrı bir olay oluyor. Her bölümde farklı farklı karakterlere yer verilen başarılı dizide birçok yaşam hikayesi örneği bulunuyor. Reytingleri yine alt üst eden kırmızı odanın yeni bölümünde çocuk gelin Selvi’nin yaşadıkları seyircileri derinden sarstı.

Evinden çıkamayan Selvi Hanım’ın zorlu yaşam hikayesi ve babası tarafından evlendirilmesi herkesi oldukça üzdü. Evinden çıkamayan hatta pencereleri dahi açamayan Selvi hanımın yaşayan bir ölü gibi hissettiğini söylemesi Doktor Hanım’ı da üzdü. Hayat hikayesini ile herkesi derinden sarsan Selvi Hanım’ın babasının 15 yaşında zorla 50 yaşındaki bir adama satması evlendiği adamın ise onu adeta eve hapsetmesi yok artık dedirtti.

Reyting Rekorları Kıran Dizide Şok Sahneler

Her hafta cuma günü reyting listelerinin başında yer almayı başaran kırmızı oda projesinin oyuncu kadrosu da oldukça güçlü bir şekilde devam ediyor. Sürekli olarak ünlü isimlerin konuk oyuncu olarak katıldığı dizide Semra Kekiç’in  canlandırdı Selvi karakteri ile çocukluk çağından koparılarak evlendirilmiş bir kız çocuğunun hikayesini gözler önüne seriliyor.

Kırmızı Oda Akif kimdir, hikayesi nedir? Kırmızı Oda'da Akif karakterine  hayat veren Deniz Hamzaoğlu kimdir, kaç yaşında? - Magazin Haberleri -  Milliyet

Cahilce bir şekilde davranan ve hem eşine hem çocuklarına kötü bir baba olan Selvi’nin babasının yaşattıkları sonrasında onu bir mal gibi satması izleyicileri oldukça kızdırdı. Selvi Hanım’ın çocukluğundan beri yaşadıkları, yaşayamadığı çocukluğu ve eşinden gördüğü şiddet herkesi derinden üzdü.

Çocuk Gelin Selvi’nin Acı Hayatı

Özellikle yan komşusu olan kadının misafir olarak gelmesi ve Selvi ile arkadaşlık etmek istemesi kocasını kızdırdı ve İşte o zaman Selvi’ye şiddet başladı. Bu yaşananlara asla bir anlam veremeyen seyirciler ise sosyal medya hesapları üzerinden çocuk gelinler hakkında birçok paylaşım yaptı.

Kırmızı Oda 5. bölüm özeti...

Komşu kadının Selvi’ye adeta bilmediği bir yerde umut ışığı yakması kocasının gelişiyle hevesini kursağında kalmasına sebep oldu. Adeta akıllara durgunluk veren bu davranışları ile Selvi’ye kafes hayatı yaşattı. Selvi’ye attığı tokat ile adeta isyan bayrağı çektiren kocası evin kapısını da kilitleyerek bir yere çıkmasına engel oldu. Böylelikle Selvi’nin ev hapsi de başlamış oldu.

35 yıllık evlilik hayatı boyunca hiç dışarıya çıkamamış olan Selvi’nin yaşamı herkesi derinden üzdü. Sosyal medya gündemine yerleşen çocuk gelin Selvi böyle bir hayatı yaşayanların da olması sebebiyle seyircileri üzüntüye boğdu. Kırmızı odanın Selvi karakteri için canlandırılan sahneleri ise sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.