TV8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören Kırmızı Oda dizisi her hafta farklı bir karakterin hayatından kesitler ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Farklı olay örgüsü ve profesyonel oyuncuların yer aldığı kadrosu ile izleyicide derin duygular bırakmayı başardı.

İzleyiciyi her hafta ekrana kilitlemeyi sürdürüyor. Yapımını OGM Pictures üstlenmiş ve Doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı gerçek hayat hikâyelerine değinildi. Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaristliğini üstlendiği Kırmızı Oda dizisi Cuma akşamı16. Bölümü ile ekranlara gelecek.

Doktorlar Arasında Tatsızlıklalar Devam Ediyor!

16 bölüm fragmanı yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Evden çıkamayan Selvi karakterine Doktor Hanım’ın yaptığı sürpriz dikkatleri çekmeyi başardı. Selvi ve Doktor Hanım arasında duygusal anlar yaşanır.

Kırmızı Oda dizisinde doktorlar arasında soğuk rüzgarlar esiyor

Doktor Hanım’ı karşısında gören Selvi çok mutlu olur. Esra karakteri ise okulda yaşanan tatsız olaylardan sonra arkadaşları ile görüşmek istemez ve okula gitmeyi de reddeder. Doktor Deniz ise Esra ile yaptığı sohbetten sonra okula gitmek istememesinin asıl nedenini tespit eder.

Yeni Bölümde Boncuk Neler Anlatacak?

Alya karakterinin vedası ile Kırmızı Oda’da bir boşluk meydana geldi. Hemen ardından Burcu Biricik’in Kırmızı Oda dizisinde yer alacağı gündeme bomba gibi düştü. Boncuk karakterine hayat verecek olan Burcu Biricik sevenlerini çok mutlu etti. Hayat hikâyesi çok başka olan Boncuk karakteri diziye bambaşka bir hava kattı.

Ermişler ile konuştuğunu iddia eden Boncuk Doktor Hanım’a her şeyi anlatmaya karar verdi. Tüm geçmişini Doktor Hanım’a anlatan Boncuk yeni bölümde neler anlatacaktır? 16. bölüm fragmanı yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde en çok dikkat çeken sahne ise Boncuk’un gelinlikli halleridir. Kocasından ayrılması gerektiğine ve başka biriyle evlendirilmesi gerektiğine kendini inandıran Boncuk olanları bir bir Doktor Hanım’a anlatacaktır.

Doktor Piraye ise yaşananlardan kaynaklı aklı karışmış vaziyettedir ve Doktor Deniz’e karşı oldukça soğuk yaklaşmaktadır. Doktor Ayşe ise ilgi duyduğu Doktor Deniz’in Doktor Piraye’ye ilgisini fark edince hayalleri yıkılır. Aklındakini ve kalbindekini Doktor Hanım’a açmaya hazırlanıyor. Fragmanı yayınlanan dizinin yeni bölümü izleyicileri tarafından merakla bekleniyor.