Güney Koreli usta yönetmenlerden biri olan Kim Ki- Duk Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Arkadaşların arayıp ulaşamamasından dolayı merak edilmesi üzerine ölüm haberi alınıyor. Güney Kore’nin en çok tanınan isimlerinden biri olmasından kaynaklı olarak çok büyük bir hüzün yaşandı. Çok başarılı bir yönetmenlik serüveni yaşadı.

Henüz 59 yaşında olan bu usta yönetmen erken yaşta hayatını kaybetti. Ailesi, arkadaşları ve sevenleri bu durum karşısında büyük bir hüzün yaşadı. Arkadaşları çok büyük bir korku yaşayarak bütün hastaneleri bakarak usta yönetmeni aramaya başladı.

Efsane yönetmen Kim Ki-duk koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Bu arayışın sonu maalesef ki vefat haberini alması ile sonlandı. Son zamanlarda usta kişilerin birer birer ölmesi sanat camiasında da büyük bir hüzün yaşanmasına sebep oldu. Güney Koreli usta yönetmenin ölümü sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri oldu.

Güney Koreli Usta Yönetmen Korona virüs Sebebi İle Hayatını Kaybetti!,

Kim Ki- Duk Güney Koreli çok başarılı bir yönetmendi. Kısa bir süre önce korona virüse yakalanan başarılı yönetmen katılması gereken hiçbir toplantıya katılmayarak arkadaşlarının meraklanmasına sebep oldu. Bunun üzerine bütün arkadaşları hastaneleri arayarak başarılı yönetmenden haber almaya çalıştı. Fakat aldıkları haber karşısında yıkıldılar.

Son zamanlarda korona virüs sebebiyle pek çok başarılı oyuncu ve yönetmen hayatını kaybediyor. Bu acı kayıplar sevenleri tarafından da çok büyük yüzün ile karşılanıyor. Güney Kore’nin sevilen ve başarısı ile bilinen yönetmenlerinden biri olan Kim Ki- Duk ölüm haberi ile sosyal medyada da çok büyük bir ses getirdi. Ailesi tarafından onaylanan ölümü arkadaşlarını ve sevenlerini yasa boğdu. Henüz 59 yaşında olan başarılı yönetmenin korona virüs tedavisi görüp görmediği ise henüz bilinmiyor.

Hayatını Yitirdi!

Başarılı yönetmenlerden biri olan Kim Ki- Duk son zamanlarda kendini iyi hissetme diye için hiçbir toplantıya katılmadı. Bunun üzerine arkadaşları merak ederek onu her yerde aramaya başladı. Fakat aldıkları haber karşısında adeta yıkıldılar. 59 yaşındaki başarılı yönetmen korona virüs sebebiyle hayatını yitirdi. Haberi paylaşan kişi ise menajeri oldu. Güney Koreli başarılı yönetmenin hayatını yitirmesi ile sosyal medyada gündem olan konulardan biri oldu.