Sen Çal Kapımı dizisi ile ekranlara gelen ünlü oyuncu Kerem Bursin bu dizi ile gündemden düşmeyen bir isimdi. Hatta Hande Erçel’in de yer aldığı dizinin çok beğenilen ve konuşulan çiftleri denilebilir. Sen Çal Kapımı dizisi kadrosuna dâhil olmadan önceki projesi olan dijital ortamda yer alan Aynen Aynen dizisinde yer alan Kerem Bursin’in adı uzun zaman sonra ilk kez Sen Çal Kapımı dizisi dışında anıldı.

Aynen Aynen Dizisi Devam Mı Edecek?

Yayınlanması ile birlikte gündem olan Aynen Aynen dizisinde çok fazla argo içerik olması eleştirilere maruz kalmasına neden olmuştu. Sosyal medya platformunda eleştiri yağmuruna tutulan dizinin yeniden dijital ortamda yayınlanmaya hazırlandığı iddia edildi.

Dört sezondur Blu TV’de yer alan dizi 2019 yılında ilk kez YouTube ortaya çıktı. Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte Aynen Aynen dizisinde yer aldı. İlk iki sezonun ardından ise Uraz Kaygılaroğlu’nun yerine teklifi kabul eden Kerem Bursin geçti. Üçüncü ve dördüncü sezonlarda Kerem Bursin ve Nilperi Şahinkaya iyi bir ikili olarak dijital ortamda yer aldı.

Kerem Bursin Aynen Aynen Dizisinde Yeniden Boy Göstermeye Başlayacak!

Ekranların sevilen dizisi olan romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinde çok konuşulan isim olan Kerem Bursin burada güzel işler yapmaya devam ediyor. Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisi dizinin sıkı takipçileri tarafından favori çift ilan edildi. Cumartesi akşamları yayınlanmaya devam eden Sen Çal Kapımı dizisinde yer almadan önce Kerem Bursin Aynen Aynen dizisinde yer alıyordu.

Kerem Bürsin’in önceki dizisi yeniden gündem oldu!

Dizi dördüncü sezondan sonra kısa bir ara verdi ve şuan geriye dijital ortama dönmeye hazırlanıyor. Kerem Bursin ise Sen Çal Kapımı dizisine de Aynen Aynen dizisine de devam edecek gibi görünüyor. 5. sezon çekimlerinin başlaması ile Aynen Aynen dizisi hazırlıklara başlamış bulunmakta. Kerem Bursin ise Aynen Aynen dizisi için setlerde yer alacak. Nilperi Şahinkaya ile Kerem Bursin çifti Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti sevenlerini biraz üzecek gibi duruyor.