Her cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında seyirciler ile buluşan sen çal kapımı dizisinde yer alan ve Serkan Bolat adı ile karakteri canlandıran ünlü oyuncu Kerem Bursin ile ilgili  önemli bir bilgi ortaya çıktı. Sabah gazetesi ile aracılığı nedeniyle Bülent  Cankurt’un köşesinde bildirim yapılan iddiaya göre ünlü oyuncu olan Kerem Bursin imaj için büyük bir değişikliğe uğrayabilir. İstanbul 4. Levent semtinde bulunan bir saç ekim merkezine gittiği öğrenilen Kerem Bursin ‘in saç ektirmek için bir operasyonda bulunacağı belirtiliyor.

Oyuncu İçin Kullanılan İfadeler

Bülent Cankurt yazdığı yazıda şu ifadeleri kullandı. Geçtiğimiz günlerde yakın bir arkadaşım saç ektirmek için gittiği merkezde Kerem Bursin’i görmüş. Oraya görüşmek amaçlı mı gitti yoksa saç mı ektiriyor bilemedim. Kontrol amaçlıda gitmiş olabilir. Fakat bir amaç için oraya gittiği kesin durumda bence. Kısa süre içerisinde dizi içerisinde oyuncu Kerem Bursin’i daha gür bir saça bürünmüş bir şekilde görürseniz sakın şaşırmayın” diye sevilen ve beğenilen oyuncunun hayranlarına bilgi verdi.

Kerem Bürsin hakkındaki yeni iddiadan sonra, Sen Çal Kapımı dizisini daha dikkatli izleyeceksiniz!

Dizideki İmajı Dikkat Odağı Olacak

33 yaşında olan Kerem Bursin‘in dizideki yaratacağı imaj tüm hayranlarının ve diziyi izleyen seyircilerinin daha çok dikkatini çekecektir. Herkes tarafından beğenilen ve sevilen oyuncu Kerem Bursin ‘in saç ekim merkezine saç ektirmek için mi gittiği, yoksa sadece oraya görüşmek amaçlı mı gittiği henüz tam olarak net bir şekilde bilinmiyor. Diziyi izleyen hayranları artık bu bildirilen bilgiden sonra Serkan Bolat’a hayat veren Kerem Bursin ’in imajını daha çok inceleyip dikkat edecektir.

Kerem Bürsin hakkındaki yeni iddiadan sonra, Sen Çal Kapımı dizisini daha dikkatli izleyeceksiniz! 1

Ünlü oyuncu Kerem Bursin’i saçları için yaşamış olduğu sorun nedeni ile kel kalmak gibi bir problemle karşı karşıya kalmak istemediği için ve erken zaman içinde saçları için önlem almak istemiş olma olasılığı değerlendiriliyor. Tüm bu sebepten dolayı bu saç ekim merkezine gitmiş olabilir. İlerleyen zaman içerisinde cumartesi akşamları Fox TV ekranlarında yer alan sen çal kapımı dizisini izlerken bu konuyu netliğe ulaşmış bir şekilde görebiliriz.