Uzun bir zamandır tedavi altında olan başarılı sunucu Kenan Işık’ın sağlık durumu ile ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu eşi Beril Hanım açıkladı. 2014 yılında evinde yaşadığı bir kaza sonucu beyin kanaması geçiren ve o tarihten itibaren gözlerden uzak bir yerde tedavisi devam eden Kenan Işık hakkında iyileştiği ve gözleri ile iletişim kurduğu ile ilgili haberler ne yazık ki asılsız çıktı. Konu ile ilgili olarak Beril Işık tarafından yapılan açıklamada o tarihten itibaren önemli bir değişiklik olmadığı ve durumunu stabil bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Beril Işık, eşi Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında çıkan haberleri yalanladı

Beril Işık’tan Açıklama

2014 yılı başlarında geçirdiği kaza sonrası uzun yıllar yoğun bakımda kalan ve bilinci kapalı olarak tedavi edilen Kenan Işık’ın sadece göz teması ile iletişim kurduğu, tekerlekli sandalye üzerinde vücudunun belirli bölümlerini kontrol ederek oturabildiği hakkında söylentiler yer aldı. Ancak Kenan Işık’ın eşi Beril Işık ortaya atılan bu tarz iddiaların kesinlikle doğru olmadığını belirten bir açıklama yaptı.

Son dakika: Kenan Işık'tan haber var! Sağlık durumu nasıl? - Magazin  Haberleri - Milliyet

Haberlerin Gerçek Olmasını İsterdim

Uzun bir zamandır tedavi altında olan ve gözlerden uzak tedavisine devam Kenan Işık’ın eşi Beril Işık’ın sunucunun sağlık durumu ile ilgili çok kritik ve ani bir gelişmenin olduğunu ve olumlu olarak değişimlerin yaşanmaya başladığını söylediği haberi magazin basın gündeminde adeta bomba etkisi yaratmıştı. Ancak Kenan Işık’ın eşi Beril Işık sunucunun sağlık durumuna ilişkin belirgin bir değişikliğin yaşanmadığını açıkladı. Çıkan haberlerin gerçek olmasını çok istediğini belirten Işık yeni bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Kenan Işık son durum ve son hali! Kenan Işık uyandı mı, sağlık durumu  nasıl? (Kenan Işık'a ne olmuştu) - ÖNEMLİ BAŞLIKLAR - Ekonomi Ajansı -  Ekonomi Haberleri

Kenan Işık’ın Sağlık Durumu 

Kenan Işık’ın eşi Beril Işık, son zamanlarda eşinin sağlık durumuyla alakalı olarak yapılan haberlerle ilgili yazılı bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Kenan Işık’ın durumunda önemli bir değişiklik ve gelişme olmadığını ifade eden Beril Işık, Kenan’ın sağlık durumunda o tarihten bu güne çok önemli bir değişiklik yaşanmadığını ifade etti. Magazin gündeminde sunucunun sağlık durumu ile ilgili çok sayıda haber yapılmıştı. Günaydın ekinden Yüksel Aytuğ, dünkü haber köşesinde Kenan Işık ile ilgili Işık’ın iletişim kurduğunu kaleme almıştı.