Geçtiğimiz yıllarda Sinem Kobal ile hayatını birleştiren Kenan İmirzalıoğlu baba oldu. Geçen ay doğum yapan Sinem Kobal hastane çıkışında kameralara konuştu. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun heyecanı gözlerinden anlaşılıyordu. Lalin isimli bir kız bebekleri dünyaya geldi. Kızının dünyaya gelmesi ile birlikte hayatında nasıl değişiklikler olduğunu anlatan Kenan İmirzalıoğlu babalığın anlatılarak değil yaşanarak öğrenildiği konusuna değindi. Çok mutlu olduğunu ve mutluluğunu kelimeler ile ifade edemeyeceğini söyledi. Aynı zamanda yeni bir hayata başladığını da cümleleri arasına ekledi.

SANATA OLAN İLGİMİZ EVLİLİĞİMİZİ BESLİYOR

Muhteşem bir ilişki yaşayan bu çiftin bir de bebeklerinin dünyaya gelmesiyle her şeyin daha eşsiz bir güzellikte olacağı konuşmalardan anlaşılıyor. Aynı zamanda Kenan İmirzalıoğlu’nun ne kadar iyi bir baba olduğu anlaşılıyor. Son zamanların en çok konuşulan konularından biri Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu arasındaki büyük aşk oluyor. Birbirlerine karşı bu kadar büyük bir aşk beslerken bebekleri ile birlikte bu aşkın daha da büyüyeceği konuşuluyor. Hastane çıkışındaki konuşmalarında birbirlerine ne kadar aşk ile baktıkları kameralara yansıdı.

” Birbirimizin Sanata Olan İlgili İlişkimizi Besliyor”

Kenan İmirzalıoğlu ile yapılan bir röportajda eşi ile aynı meslekte olmasının olumlu ya da olumsuz sonuçları olup olmadığı soruldu. Kenan İmirzalıoğlu ise bu soruya şu şekilde cevap verdi: ” Eşiniz ile aynı meslekte olmak eşinize bağlı olarak olumlu ya da olumsuz sonuç gösterebilir. Sinem de uzun yıllardır bu mesleği yaptığı için mesleğin zorluklarını biliyor ve birbirimize yardımcı oluyoruz. Birbirimizin yükünü paylaşmak ikimize de iyi geliyor.

Bazen çok stresli günlerimiz bazense çok geç geldiğimiz günler oluyor. Bu mesleği seçerken bu gibi durumlar göz önünde bulundurmalı. Sinem bana her konuda en büyük destekçilerinden biri.” şeklinde cevap verdi. Birbirlerine çok destek olduklarını ve hayatlarını kolaylaştırdıklarını Kenan İmirzalıoğlu’nun konuşmasından anlamak mümkün oluyor. Son zamanlarda yeni baba olan Kenan İmirzalıoğlu’na babalık ile ilgili bir soru soruldu ve yakışıklı oyuncunun cevabı şu şekilde oldu: “Babalık gerçekten anlatılabilecek bir duygu değil. Babalığı anlamak için bunu yaşamak gerekir.”