Kemal Sunal her filmi ile beğeni toplamayı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış hem kişiliği ile hem de oyunculuğu ile çok sevilen isimlerden biridir. Şendul Şaban isimli film ise Kemal Sunal’ın unutulmaz filmler arasında yer alıyor. Filmde Şaban karakterinin 2 tane çocuğu bulunuyor. Bunlardan biri erkek çocuğu diğeri ise küçük bir kız çocuğudur.

Kemal Sunal'ın efsane filmi Şendul Şaban'daki küçük kız bakın kimmiş!

O küçük kız çocuğunun kim olduğunu duyanlar Büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Senaristliği Kartal Tibet’e ait olan Şendul Şaban isimli film 1985 yılında başrolünü Kemal Sunal’ın ve Nevra Serezli’nin oynadığı unutulmaz Yeşilçam filmlerinden biridir. Filmde yer alan küçük kız Melek’in kim olduğu söylenince herkes büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Şendul Şaban Filmimin Konusu Nedir?

Yeşilçam’ın Unutulmaz filmlerinden biri olan Şendul Şaban filmi konusu ile de çok beğenilen filmler arasında yer aldı. Şaban Ali ismindeki işçi fabrikada çalışmaktadır. Çok düşük bir maaşı çalıştığı için patronundan zam ister ve hem zam alamaz hem de işinden atılır. Daha sonra eşiyle bir iddiaya girerek evdeki rolleri değiştirirler.

Kemal Sunal'ın efsane filmi Şendul Şaban'daki küçük kız bakın kimmiş!

Şaban Ali’nin ev işleri yapmasın eşi Necla’nın ise çalışması Evdeki bütün dengeleri değiştirir. Şaban ev hanımı olurken Necla çalışan ve evi geçindiren kişi olmuştur. Her ikisi de yoğun çalışma koşullarından dolayı şikâyetçidir. Bu film sevimli konusu ve birbirinden güzel oyuncuları ile çok sevilen filmler arasında yer alıyor. Günümüzde bile çok sayıda izleyen kişi bulunuyor.

Kemal Sunal'ın efsane filmi Şendul Şaban'daki küçük kız bakın kimmiş!

Şendul Şaban Filmindeki Küçük Kız Ezo Sunal!

Şendul Şaban filminde Melek rolü ile yer alan küçük kız Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal’dır. Filmdeki küçük kız sevimliliği ve güzelliği ile çok sevildi. Fakat kimse o kızın Ezo Sunal olduğunu bilmiyordu. Ezo Sunal olduğunu öğrenenler ise çok büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ezo Sunal 7 Ocak 1984 yılında dünyaya geldi. Bu konunun ortaya çıkması ile birlikte sosyal medyada o görüntüler yayınlanarak sevimli mesajlar ile paylaşıldı. Başarılı bir eğitim hayatı sürdüren Ezo Sunal herkes tarafından büyük bir sevgi görüyor.

Kemal Sunal'ın efsane filmi Şendul Şaban'daki küçük kız bakın kimmiş!