FOX TV’nin yeni dizisi kefaret ile ilgili sosyal medya üzerinden yorumlar gelmeye devam ediyor. Fox TV’nin pazar akşamları seyircisiyle buluşan kefaret dizisi klasik Türk dizilerine nazaran daha farklı olması nedeniyle çok iyi reytingler ile ilk bölümünü tamamladı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından da iyi bir destek alan dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

 

İkinci bölümünün 29 Kasım pazar akşamı ekranlara geleceği duyurulan dizinin ilk bölümü oldukça iyi reytingler ile son buldu. Sosyal medya hesapları üzerinden de güçlü bir destek gören kefaret dizisi hem hikayesi hem de oyuncuları ile oldukça sevildi.

 

Diğer Yapımlara Ufak Bir Sınav Verdi

 Pazar günleri yayınlanan arıza ve menajerimi ara dizileri kefaret nedeniyle ufak bir sarsıntıya uğramış gibi görülüyor. Dizinin ilk bölümü itibariyle bu iki önemli yapıma da çok iyi bir sınav yaşatması oldukça başarılı bir başlangıç yaptığını gösteriyor. Özellikle senaryonun fazla uzatılmadan konuların net bir şekilde seyirciye sunulmuş olması ve hikayenin gün geçtikçe derinleşeceği düşüncesi seyirci tarafından daha fazla ilgi çekeceğine yönelik ön izlenim oluşturdu.

Kefaret dizisi oyuncuları arasında kimler var? Kefaret hangi kitaptan  uyarlama? - Televizyon Haberleri

 

Özellikle dizinin ilk bölümünü merakla bekleyen kefaret izleyicileri Zeyneb’in kızının bulunması ve bu yaşananların hızlı bir biçimde oluşması oldukça şaşırtıcı geldiğini belirtti. İkinci bölümünün fragmanlarının yayınlanması ile birlikte dizinin her bölümünde farklı olaylar yaşanılacak ve ilginç konulara tanıklık edileceği belli oluyor. Bu nedenle seyirciler de 2. bölümü merakla bekliyor.

 

İkinci Bölümde Düğümler Çözülecek Mi?

Güçlü kadrosu ile seyirci karşısına çıkan kefaret’in başrollerinde Yurdaer Okur, Nurgül Yeşilçay, Ege Kökenli, Özge Özacar gibi güçlü isimler bulunuyor. Özellikle çocuk oyuncu olarak dizide de rol alan Lavinya Ünlüler ise oyunculuk performansı açısından merakla bekleniyor.

Kefaret dizisi oyuncuları kimler? İşte Kefaret dizisinin konusu ve  oyuncuları - Televizyon Haberleri

Dizinin merakla beklenen birçok konusu bulunuyor. Özellikle Zeynep’in kızı Elif’in neden kaçırılmış olduğu, kim tarafından kaçırıldığı ve benzeri birçok detay ile ilgili heyecanla hem yorumlar yapılıyor hem de tahminlerde bulunuluyor. 29 Kasım pazar akşamı 2. bölümü ile ekranlara gelecek olan kefaret dizisi için iki ayrı fragman yayınlandı. Bu fragmanlar da yine seyirciyi oldukça meraklandırdı.