Son zamanların en çok konuşulan konularından biri Johnny Depp’in eski eşine şiddet uyguladığı yönünde oluyor. The Sun adındaki gazete bu haberi yayınladı. Bu haberi yayınlamasının üzerine Johnny de bu gazeteye itiraf suçundan dava açtı. Mahkeme sonucu gazete suçsuz bulundu Johnny Depp mahkemeyi kazanamadı. Bu yaşanan olaylardan sonra giderek hayranlarını kaybetmeye ve işlerinden olmaya başladı.

Kadına yönelik şiddet Dünyanın her yerinde kötü karşılanıyor. Ne kadar ünlü olursanız olun kadına yönelik şiddet uyguladığınız zaman sokaktan geçen insanlardan farkınız olmuyor. Johnny Depp ile eski eşinin mahkemesi hala sürüyor.

Johhny Depp’in Kariyeri Bitme Noktasına Geldi!

Hoolywood yıldızlarından biri olan Johnny Depp çok sevilen oyuncular arasında yer alıyordu. Fakat eşi Amber Heard’e uyguladığı şiddet gündeme gelince hem kariyerinde hem de hayranlarında çok büyük bir düşüş yaşandı ve hala da yaşanmaya devam ediyor. Böylesine ünlü ve başarılı birinin nasıl eşine şiddet uyguladığını kimse anlayamadı.

Hayranlarını çok şaşırtan bu durum çok büyük bir tepki ile karşılaştı. Aynı zamanda sosyal medyada da çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Eşine şiddet uyguladığı yönünde haberleri yayınlanan gazeteye daha açması ve bu davayı da katbetmesi üzerine tuzu biberi oldu. Sevilen oyuncu Johnny Depp tükenme noktasına gelmiş bulunuyor.

Johnny Deep Yeni Filminden Kovuldu!

Johnny Depp eşi Amber Heard’e şiddet uygulamasından dolayı pek çok projede saf dışı bırakıldı. Bunun üzerine bu ünlü oyuncunun kariyerinde çok büyük terslikler yaşanmaya başladı. Kadına şiddet uygulaman bir eş olma etiketi en kötü etiketlerden biridir. Johnny Depp’te bu etiketle birlikte elindeki işleri kaybetmeye başladı. Fantastik Canavarlar isimli filmde oynayacak olan Johnny Depp istifaya zorlanmış ve filmden çıkarılmış.

Sosyal medyada bu konu hakkında pek çok şey söylendi. Eşine şiddet uygulamasından dolayı uzun bir süre daha iş alamayacağı söyleniyor. Son zamanların en çok konuşulan konularından biri olan Johny Depp yaşadığından ders almıştır diye umuluyor. Sosyal medyada bitmek tükenmek bilmeyen linç kampanyaları sürüyor. Bu durum sonucu Jonny’nin iş hayatı durma noktasına geldi.