Sadakatsiz dizisinde oynadığı rol ile pek sevilmeyen fakat gerçek hayatta çok sevilen oyunculardan biri olan Özge Özder hamile olduğunu sosyal medya hesabından sevenlerine duyurdu. Hamile olduğunu arkadaşlarına ve ailesine söylerken çekmiş ve bunları YouTube kanalında paylaştı. Sinan Güleryüz ile evli olan Özge Özder çok mutlu bir ilişki yaşıyor.

Özge Özder bebeğinin cinsiyetini böyle duyurdu haberi

Bunun üzerine bir de bebek haberi alınca daha da mutlu bir hayat yaşamaya devam ediyorlar. Çiftin bebeğinin 5 aylık olduğu ve cinsiyetinin de belli olduğu söyleniyor. Her zaman Sadakatsiz dizisi ile konuşulurken şimdilerde ise hamileliği çok konuşuluyor. Sosyal medya ve magazin dünyasında en çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Özge Özder anne olmanın heyecanını yaşarken diziye de devam ediyor. Belli bir süre daha dizide yer alacağını söyledi.

Özge Özder Bebeğinin Cinsiyet Partisini Düzenledi!

Muhteşem bir parti düzenleyen Özge Özder ve Sinan Güleryüz isimli çift bebeklerinin cinsiyetini sevenleriyle paylaştı. Cinsiyet partisinde pek çok ünlü bulunuyordu. 5 aylık olan hamileliğinin çok mutlu ilerlediğini söyledi. Aynı zamanda bu cinsiyet partisinden eşi ile birlikte olan fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi.

5 aylık hamile Özge Özder cinsiyet partisi düzenledi - Internet Haber

Pelin Akil ve Anıl Akil’in ikiz çocukları da partide yer alıyordu. Bu ikiz bebekler partide dikkat çeken noktalardan biriydi. Konuklardan cinsiyet tahminleri alınırken çoğunluk kız olacağını söyledi. Ve öylede oldu. Özge Özder’in bir kız çocuğu olacak. Cinsiyet pardesü gerekli önlemler alınarak ve az sayıda kişi çağrılarak düzenlendi. Bu sebeple risk faktörü en aza indirildi.

Özge Özder Kimdir?

Başarılı oyuncularından biri olan Özge Özder 1 Nisan 1978 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ortaokul ve liseyi Ankara’da bitiren ünlü oyuncu daha sonra tiyatro ile tanıştı. Konservatuar sınavlarına hazırlanarak Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünü kazandı. Daha sonra da Hacettepe Üniversitesi Devlet konservatuarında burslu olarak tiyatro bölümünü kazandı.

AŞKLARI İLK GÜNKÜ GİBİ – Tek Magazin

Hayatının her döneminde tiyatro ile uğraşan ünlü oyuncu şimdilerde çok başarılı bir oyuncu oldu. Daha sonra BKM ile oyunculuğa başladı. Her zaman çok başarılı işlerde yer aldı. Şimdilerde Sadakatsiz dizisinde oynuyor.