Kalp Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi

 • 30 Mart 2011
Kalp Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi

Kalp damar tıkanıklığı kanın damar içerisindeki akışının düzensizleşmesiyle  meydana gelir. Önlem alınmaması durumunda ciddi sorunlar ortaya çıkarabilir. Kan akışınızın düzenli hale gelmesi ve damar tıkanması riskini minimum seviyeye indirmek için vereceğimiz karışımı düzenli bir şekilde kullanmanızı öneririz.
Kalp damar tıkanıklığı çözümü için bitkisel tedavi karışımızda gereken bitkiler ve ölçüleri : 100 gr melisa, 100 gr karabaş otu, 100 gr kekik (ZAHTER), 100 gr hayıt tohumu, 100 gr çoban çökerten, 100 gr alıç çiçeği, 100 gr ısırgan yaprağı
Hazırlanışı: Bütün bitkiler toz haline getirildikten sonra birbirine iyice karışması için harman yapılır. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa 1 su bardağı kaynamış suyun içerisine 1 tatlı kaşığı karışımdan atılır ve 5 dakika demlenmesi beklenir. Demlendikten sonra süzülerek aç karnına içilmesi tavsiye edilir.
Not: uzun süreli bir kullanım gerektirir yaklaşık 6 ay kadar 6 ay sonunda doktorunuza göründüğünüzde size bütün damarlarınızın açıldığını söyleyeceğine emin olabilirsiniz.
Yan Etkileri : Kanı inceltici ilaçlarla birlikte kullanılması tavsiye edilmez. bunun dışında hiç bir yan etkisi yoktur acil şifalar. Bu karışımımız ayak, bacak, kol, boyun gibi diğer tüm alanlardaki damar tıkanıklıkları için de çözüm ve tedavi aracı niteliğindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Profesör Doktor Ahmet Maranki bitkilerle birlikte bazı otlar önerdi. Damar açıcı şifalı bitkiler sayesinde, damar rahatsızlıklarından kurtulabilirsiniz. Damar açıcı bitkisel ilaçlar üreterek kendi doğal tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. Doğanın bize verdiği nimetler sayesinde faydalanarak hastalıklarımıza çare olabiliriz. bitkileri ve besinleri olarak sizlerle paylaşıyoruz. Damar rahatsızlıkları genel olarak yanlış beslenme, sigara, kolesterol gibi çeşitli nedenlerle ilerleyen yaşlarda sağlık sorunu haline gelmektedir.
  damar açıcı bitkileri şu şekilde sıralayabiliriz ; Alıç bitkisi, adaçayı, karabaş otu, civan perçemi, ahududu, lavanta çiçeği ve aynı safa bitkileri damar dostu bitkilerdir.
  Alıç bitkisi özellikle damarlardaki oluşmuş, duvarları yıkarak tansiyonunuzu düşürür. Kandaki yüksek yağ değerlerini normale çevirerek damar ağrılarının önüne geçer. Kan dolaşımını hızlandırır. Damar sertliği problemi yaşayanlar için bire bir olan bu bitki ile damarlarınızı açabilirsiniz. Faydalı ve şifa verici bir bitkidir.
  Bir diğer bitkimiz adaçayı’dır. Alışkanlık haline gelmiş siyah çay yerine adaçayını da günlük yaşamınıza katmanızı, olarak öneririz. İştahınızı açtığı gibi sindirim zorluğu çekmemenizi sağlar. Kanınızı temizler. Damarlarınızdaki kan dolaşımının hızlandırılmasında etkilidir. Ruh sağlığınızı dengeler. Huzur verir, sağlıklı hissetmenizi sağlar.
  Karabaş otu ile kalbinizi güçlendirebilirsiniz. Damarlarımız yoluyla hayati organımıza kan dolaşımını sağlayan damarların gelişmesini sağlar. Egzama yaralarının tedavisinde kullanılır. Mikrop öldürücüdür. Sinirsel problemlerin önüne geçerek, sakinleştirici özelliği vardır.
  Aynı safa bitkisi ile damarlarınızın genişlemesini sağlayarak kan dolaşımını rahatlatabilirsiniz. damar tıkanıklığı tedavisinde bitkisel formüllerde aynı safa bitkisi yer almaktadır. Bunun harici mide ve bağırsak rahatsızlarında da çok etkili faydalı ve şifalı bir bitkidir.
  Bunun haricinde bal, fındık, limon, biberiye, karahindiba ve enginar gibi besinleri tüketerek damar sağlığınıza yardımcı olabilirsiniz. Damar rahatsızlıkları ciddi problemlerdir. Size en yakın sağlık kuruluşlarına giderek uzmanların kontrolünden geçmelisiniz. Başka hastalıkları tetikleyebilir, erken tedavi ile bunları önleyebilirsiniz.

 2. sadık dedi ki:

  merhaba
  beyin deki kılcal damarlarda tıkanıklık var babamın ve beyindeki ana damarda daralma var tansiyon hastası düzenli olarak kullanıyor ilaçlarını enson anjiyo oldu beyne giden ana damara plak kaçmış kireçlenme dedi doktorlar nasıl eritiriz orda onu bu bitkisel yöntemlerle ameliyetda olmuyormuş
  ne yapmamız gerekiyor

BİR YORUM YAZ