Netflix Türkiye projelerine bir yeni dizi daha ekleniyor. Son zamanlarda Netflix’in oldukça popüler olması izleyicisine sunulan proje sayısını da olumlu yönde etkilemiş durumda. Bu kapsamda bir süre önce hazırlıklarına başlanan beni çok sev ile ilgili bilgiler gündeme oturmuştu. Bu iddialarının üzerine son yapılan açıklamaya göre filmin çekimlerinin başladığı resmen duyurulmuş oldu.

Son zamanlarda oyunculardan Netflix için çekilen projelere katılmayı tercih etmeye başladıkları biliniyor. Zira büyük emeklerle televizyona sunulan dizilerin bu emeklerinin karşılığını alamadığı ve apar topar final yaptırıldığı düşüncesi hem izleyici için hem de oyuncular için oldukça zor bir durum oluşturuyordu.

Netflix Platformu Oldukça Popüler

Bu nedenle Netflix sayesinde oyunculara adeta yeni bir alan açıldı. Oyunculuk ve film sektöründe de yeni bir soluk olan Netflix platformu her şeyden önce farklı ülkeler ve dillerde dizi ve filmler barındırıyor. Aynı zamanda oyuncuları daha özgür ve cesur oyun imkânı sunan Netflix birçok oyuncu tarafından tercih ediliyor.

Kadro müthiş! Netflix için çekilen Beni Çok Sev’den beklenen haber geldi

Netflix Türkiye için yayınlanan ilk Türk oyuncu kadrosunu barındıran dizi ise Hakan muhafız olmuştu. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Burçin Terzioğlu, Okan Yalabık gibi isimlerin oynadığı bu fantastik hikâye sonrasında Aşk 101 ve Atiye gibi yapımlar da izleyicisi ile buluştu.

Beni Çok Sev Merakla Bekleniyor

Şimdi ise beni çok sev isimli proje ile ilgili iddialar ortaya atıldı. Filmin yönetmenliğini ise Aras Bulut İynemli’nin bulunduğu 7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmenliğini üstlenen Mehmet Ada Öztekin yapacak.

Kadro müthiş! Netflix için çekilen Beni Çok Sev'den beklenen haber geldi 1

Filmin tüm kadrosu ile ilgili henüz bilgi verilmemesine rağmen Ercan Keser gibi usta bir ismin bulunduğu biliniyor. Aynı zamanda Sarp Akkaya, Songül Öden gibi başarılı performansa sahip oyuncuların yer aldığı film muhtemelen oyunculuk performansı ile ses getirecek. Çekimlerine henüz yeni başlanan film 3 Medya imzası taşıyor.

Netflix dizi izleyicileri şimdiden dizi ile ilgili yorumlar yapmaya başladı. Özellikle Sarp Akkaya hayranları ve Ercan Kesal, Songül Öden gibi güçlü oyuncu kadrosunu duyan seyirciler filmin başlayacağı haberini merakla bekliyor. Dizinin yayınlanması ile büyük ses getireceğine inanılıyor.