Hayatımızı kolaylaştırmak adına akıllı telefonlar çok büyük bir iş görüyor. Fakat bu telefonlara gerekli uygulamaları indirmiyoruz. Özellikle  kadınların hayatını çok kolaylaştıracak birbirinden güzel uygulamalar yer alıyor.  Örneğin regl günleri kadınların sürekli unuttuğu ve atladı durumlardan biridir. Telefonunuzu bu günleri kaydedebileceğiniz bir uygulama indirerek bu döngü daha kolay takip etmek mümkün olur.

Aynı zamanda insanları rahatlatmak adına pek çok meditasyon uygulaması da yer alıyor. Bu uygulamalardan size en uygun olanını seçerek telefonunuza indirebilirsiniz. Stres altında çalışan kişiler için bu uygulamalar son derece iş gören uygulamalardır. Özellikle kadınlar için pek çok uygulama yer alıyor. Uygulamalar içerisinden kendinize en uygun olanı seçerek telefonunuza indirebilirsiniz.

Meditopia Uygulaması

Kadınların telefonda mutlaka bulunması gereken uygulamalardan biridir. Özellikle gece uyuyamayan kişiler için bu uygulama çok ideal bir uygulama olacaktır. Bu uygulamanın içerisinde birbirinden etkileyici ve huzur verici müzikler yer alıyor. Aynı zamanda sesli hikâye anlatımı da söz konusudur. Bu şekilde gece uyuyamayan kişiler çok rahat bir şekilde uykuya dalabilir. Uygulamanın diğer bir özelliği ise uyku meditasyonu yapmayı sağlayan ücretsiz uygulamalarının yer almasıdır.

Uygulamanın ücretli olan bir bölümü de yer alıyor. Daha fazla seçenek için ücretli olan kısmından da yararlanmak mümkün olur. Son zamanlarda kadınların ya da erkeklerin en çok kullandığı uygulamalardan biri haline geldi. Aşırı sinirlenme durumunda da bu uygulama ile sakinleşmek ve rahatlamak mümkün olur. Özellikle stres altında çalışan kişiler için son derece ideal bir uygulama oluyor. İşten eve dönerken ya da evde dinlenirken uygulamada vakit geçirerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Regl Takvimi

Kadınların telefonlarında mutlaka bulunması gereken uygulamalardan biri regl takvimi adlı uygulamadır. Uygulama ile kadınlar adet döngülerini daha iyi not edebilir ve adet dönemi yaklaştığında uyarı alabilir. Uygulama içerisinde yer alan diğer özellikler de kadınlar için son derece ideal özelliklerdir. Adet döneminizin düzenli geçip geçmediğini öğrenmek için bu uygulamayı mutlaka indirmeniz gerekiyor. Ücretsiz bir uygulama olduğu için hemen hemen herkesin bu uygulamaya erişimi mümkündür.