Jonny Deep’in Fantastic Beasts 3 filminden kovulması haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu kovulma olaylarından sonra ise filmin vizyon tarihi de ertelenmiş oldu. Olaylar henüz çok sıcakken Warner Bros atağa geçti ve önemli bir adım attı. Ortaya çıkan haberlere göre fantastic beasts 3 filminde Johnny Depp’in yerine onun rolünü Mads Mikkelsen alabilir.

Johnny Depp son zamanlarda oyunculuk kariyeri hakkında darbe üstüne darbe alıyor. Bu kariyerinde onun yerini almak için kullanılacak ilk isim de belli olmuş oldu. Fantastik beasts 3 filminin çekimlerinin aksaklık yaşamaması adına Johnny Depp’in yerine gelecek olan isim ile ilgili önemli adım atılmaya başlandı. Johnny Depp’in koltuğunu sarsacak olan ismin olduğu Mads Mikkelsen öğrenildi.

Film Çekimleri Durmayacak

Elbette ki Johnny Depp’in ayrılması ile birlikte filmin çekimlerinin duracağı düşünülmüyor. Fantastik beasts serisinin 3. filmi de Beyazperde için yolculuğuna son hızla devam ediyor. Üçüncü filminde önemli bir role sahip olan Johnny Depp özel hayatı sebebiyle filmin kadrosundan kovulmuştu.

Johnny Depp’i çabuk harcadılar! İşte yerine gelen isim

Bu kovulma sebebi ile Fantastik beasts serisinin üçüncü filmi de sekteye uğramış oldu. Ancak ne olursa olsun çekimlerine devam edilecek filmin kötü karakteri olan Johnny Depp seriden tamamen ayrıldı. Yapılan haberlere göre Warner Bros bu kötü karakter rolü için Gellert Grindelwald’ı canlandırmak için Mads Mikkelsen ile görüşmelere başladı.

Vizyon Tarihi Ertelendi

Mads Mikkelsen ile henüz bir anlaşma yapılmamış olmasına rağmen Warner Bros’un bu rol için hızlı bir şekilde anlaşmaya varmak istediği düşünülüyor. Çünkü filmin çekimlerine başlanmış olduğu için hızlı bir şekilde yeni oyuncunun belirlenmesi gerekiyor. Hatta çekimleri başlayan serinin yeni filminin bir sahnesinde Johnny Depp’in yer aldığı biliniyor.

mads-mikkelsen

2021 yılının kasım ayı için vizyona girmesi planlanan Fantastic beasts 3 filminin bu tarihi ile ilgili değişiklikler yaşandığı bildirildi. Pandemi nedeniyle çekimlerinde aksaklık yaşanan filmin yeni serisinin 15 Aralık  2022 tarihinde vizyona girileceği planlandı. Merakla beklenen filmde Johnny Depp’in olmaması konusunda nasıl bir etkisi olacağı düşünülüyor. Aynı zamanda karakter için yeni seçilecek ismin performansı da oldukça merak ediliyor.