Taht oyunları dizisi ile gündeme gelen Jason Momoa verdiği bir röportajda diziden ayrıldıktan sonra ailece aç ve borç içinde kaldıklarını belirtti. Jason Momoa Game Of Thrones’tan ayrıldıktan sonra ailesi ile birlikte uzun bir süre zorluk içinde yaşadıklarını ifade etti. Türkçe ismi Taht Oyunları olarak bilinen Game of Trones dizisinde Khal Drogo karakteri ile büyük bir başarı elde eden oyuncu diziden ayrıldıktan sonra zor zamanlar geçirdiklerini belirtti.

Jason Momoa: Game of
Thrones'tan çıkınca ailece aç kaldık - 3

Jason Momoa İş Bulamıyor

Diziden ayrıldıktan sonra uzun bir süre iş bulamadığı konusuna değinen Jason Momoa ailesiyle birlikte açlık çektiklerini dile getirdi. Khal Drogo karakteri ile ün yakalayan Jason Momoa yıllar geçse de dizinin etkilerinden kurtulamıyor. Maddi açıdan oldukça zor günler geçirdiklerini sözlerine ekleyen Momoa dizinin bıraktığı borç olaylarından dolayı ailesiyle birlikte çok zor zamanlar geçirdiklerini belirtiyor.

Jason Momoa: Game of
Thrones'tan çıkınca ailece aç kaldık - 1

Diziden ayrıldıktan sonra çok sayıda iş başvurusu yaptığını ancak başvuruların olumsuz sonuçlandığını ifade etti. Ünlü marka İnstyle dergisine çarpıcı açıklamalarda bulunan Momoa, aile bireylerinin yaklaşık bir ay boyunca açlık ve sefalet çektiklerini sözlerine ekledi.

Jason Momoa: Game of
Thrones'tan çıkınca ailece aç kaldık - 4

Başarılı Oyuncu Röportaj Verdi

Game of thrones isimli dizi ile bir anda yıldızı parlayan Jason, yaşadığı zorlukları duygu içerisinde paylaştı. 2011 yılında oynadığı karakterinin ölmesi ile birlikte diziden ayrılmak zorunda kalan Momoa yaşadığı zorlukları İnstyle dergisine vermiş olduğu röportajda açıkladı. Başarılı ve yakışıklı oyuncu vermiş olduğu röportajda diziden ayrıldıktan sonraki dönemde evle ilgili faturaları ödemekte zorlandığını açıkladı.

Jason Momoa: Game of
Thrones'tan çıkınca ailece aç kaldık - 2

Game of Thrones’ten ayrıldıktan hemen sonra yeni bir bebekleri olduğunu ve bu sürecin bir hayli zor geçtiğini açıklayan Momoa resmen sefalet içinde kaldıklarını belirtti. Bu dönemde hiç bir iş alamadığını ifade eden Jason Momoa, yaşadığı bu zorlu sürecin ardından 2016 yılında normale dönebildiklerini anlattı. Jason Momoa 2016 yılında almış olduğu reklam ve film teklifleri sayesinde hayatlarının normal hale geçtiğini bildirdi. Ailesi ile birlikte çok zor zamanlar geçiren başarılı oyuncu aldığı yeni film ve dizi teklifleri için yapımcılara teşekkür dileklerini ilettiğini açıklamış oldu.