Ofislerimizin perde anlayışını değiştiren, kullanımı ve temizlenmesi kolay olan Jaluzi perde modellerinden birini ofisiniz için seçip alabilirsiniz. PVC Jaluzi modelleri, Bambu Jaluzi modelleri gibi birçok ürün bulunuyor. Ofisinizin konseptine göre doğru bir tercih yaparak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Jaluzi perdeler, özellikle temizlik konusunda pratiktir. Ofiste temizlik için ekstra personel çalıştırmak zorunda kalmazsınız. Çalıştırıyor olsanız bile en azından bu konuda sıkıntı yaşamazsınız. Ev görüntüsünden uzak bir çizgisi bulunan jaluzi perdeler, daha ciddi ve sadelik sevenler için uygun bir tarz oluşturur. Özellikle bambudan yapılan jaluzileri tercih edebilirsiniz. Ofisinizin görüntüsünü pozitif olarak değiştirecektir. Elde edeceğiniz görüntü gelen ziyaretçileri de etkilemelidir. Bunu unutmadan, eşyalarınızla kombin planlamalısınız.
 
Jaluzi perde fiyatları, malzemesine göre değişmekle beraber metrekare üzerinden fiyatlandırılır. Pencerenizin ölçüsünü alırsınız ve perdecinize verirseniz size daha sağlıklı fiyat çıkarır.
 
İnternette ve diğer ev alışveriş mağazalarında da hazır satılan jaluzi fiyatları ise 25 TL den başlamakta.
 

Jaluzi Perde Nasıl Monte Edilir Video:

 

Jaluzi Perde Temizliği Video Anlatım:


 

İşte En moda Jaluzi Perde Modelleri 2016