Ünlü televizyon programcısı Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı son yaptığı dans paylaşımıyla adeta yok artık bu kadarına da pes dedirtti. Geçen aylarda ünlü İtalyan sevgilisinden ayrılan Şeyma ara vermeden kendine yeni bir sevgili edindi. İtalyan sevgilisi Guida Senia ile ayrılan Şeyma Subaşı vakit kaybetmeden yeni bir sevgili buldu. Magazin basınında tepkiye neden olan Subaşı hakkında Şeyma’ya sevgili dayanmıyor yorumu yapıldı.

Bildiğiniz üzere Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda İtalyan sevgilisi Guido Senia ile yollarını ayırmıştı.

İtalyan Gider Mısırlı Gelir

Aşk hayatında ki hızlılığı ile gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı şimdilerde Mısırlı yeni sevgilisi ile gece hayatında boy gösteriyor. İtalyan sevgilisi ile uzak mesafede oldukları için ilişkisini noktalayan Subaşı yeni sevgilisi ile gündeme geldi.

Şu sıralar Miami'de olan ve İzmir depreminin ardından yaptığı Cadılar Bayramı paylaşımlarıyla tepki çeken Şeyma Subaşı,

Bugünlerde Miami bölgesinde yaşayan Şeyma Subaşı yeni dans videosuyla olay yarattı. Aktif gece hayatına aralıksız devam eden Şeyma Subaşı geçen haftalarda yaşanan İzmir depremi sonrası katıldığı Cadılar Bayramı sebebi ile büyük tepki topladı. Ancak Subaşı bu tepkilere aldırış etmeden hayatına devam ediyor.

Dans Videosu Olay Oldu

Yaşanan İzmir depremi sonrası Cadılar Bayramı eğlencesine katılan ve tüm kişiler tarafından tepkilere neden olan Şeyma Subaşı tüm bu olanları umursamadan olay yaratmaya devam ediyor. Son yaptığı paylaşımla da dikkat çeken ve tepki toplayan Subaşının dans videosunda ki erkek gözlerden kaçmıyor. Şeyma Subaşı’nın geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu dans videosu paylaşımında yer alan kişinin Şeyma’nın yeni Mısırlı sevgilisi olduğu ifade ediliyor. Sevgilisi olduğu iddia edilen kişi Mısırlı Muhammed Al Saloussi’dir.

Tepkilere neden olan video paylaşımlarında yer alan detay ise videoyu izleyen kişilerin gözünden kaçmıyor. Söz konusu olan videoda bir çift erkek ayakkabısı görülüyor. Paylaşılan diğer bir videoda ise Şeyma Subaşı’nın villasının içerisinde ki kırmızı araç akıllara yeni sevgilisinin aracı olduğu söylentilerini ortaya çıkartıyor. Dünya genelinde yaşanan olaylara aldırış etmeyen Şeyma Subaşı magazincilerle karşılaştığı anlarda yeni sevgilisi ile ilgili sorulan soruları yanıtsız bırakarak yeniden tepkilere neden oldu. Sevgilisi olduğu iddia edilen kişinin dans ederken çektiği fotoğraflarını da paylaşan Şeyma Subaşı bu videosu ile tepkilere neden oldu.