Ünlü sunucu ve Show men Mehmet Ali Erbil uzun zamandır kaçış sendromu hastalığıyla mücadele ediyor. Çok zorlu bir süreçten geçen Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz aylarda özel bir hastanede kemik iliği nakli oldu.

Yaşadığı bu zorlu süreçte büyük kızı Sezin ünlü sunucunun yanından bir an olsun ayrılmadı. Babasına olan destekleri ile takdir toplayana Sezin Erbil resmi hesabı üzerinden babasının son halini paylaşarak dikkat çekti.

İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, 'Çok yakında büyük sürpriz var' notuyla paylaştı

Mehmet Ali Erbil’in son halini paylaşan Sezin Erbil’in paylaşımı çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Sezin Erbil Babasının resmini paylaştığı fotoğrafın altına ise küçük bir not ekledi. Notun içeriğinde ise yakın zamanda çok büyük sürprizle geliyor hazır olun bilgisi yer alıyor.

Kaçış Sendromu Yaşayan Mali’den Güzel Haber

Uzun bir süreden beri kaçış sendromu hastalığı nedeniyle tedavi gören Mehmet Ali Erbil zorlu bir hastalık dönemi geçirdi. Tabiri caizse ölümle burun buruna gelen Mehmet Ali Erbil uzun bir zamandır evinde doktor kontrolü altında tedavisine devam ediyor.

İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, 'Çok yakında büyük sürpriz var' notuyla paylaştı

Ünlü şovmenin ilk evliliğinden olan büyük kızı Sezin Erbil sevenleri tarafından sağlık durumu merak edilen ve araştırılan babasının son halini paylaştı. Çok yakın bir zamanda sizlere büyük ve önemli bir sürprizim var notu ile paylaşılan resimde Mehmet Ali Erbil’in yorgun görünmesi dikkatlerden kaçmadı

Mehmet Ali Erbil’den Sürpriz

Yakalandığı kaçış sendromu rahatsızlığı sebebi ile mücadeleye devam eden ve doktorlar tarafından kemik iliği nakli yapılması uygun görülen başarılı şovmen ve sunucu 63 yaşında ki Mehmet Ali Erbil’in  son görüntüsü gündeme geldi.

Mehmet Ali Erbil’in bu fotoğraf karesini büyük kızı Sezin Erbil kişisel hesabı üzerinden paylaştı. Çok kısa bir zaman sonra sürpriz geliyor notu ile paylaşımda bulunan Sezin Erbil, sosyal medya platformu üzerinden çok sevdiği ve değer verdiği babasının resmini paylaşıp, Babam, işte benim her şeyim.

Çok merak ediyordunuz, sizler için az önce haberi olmadan çekilmiş son halini paylaşıyorum. Ancak şu anda söylemek istemiyorum ama çok yakın bir zamanda büyük bir sürpriz yapacağım notunu ekledi.