Star TV ekranlarına yakında yepyeni bir dizi geliyor. Dizinin ismi Seni Çok Bekledim olarak duyuruldu. Bu dizinin başrollerinde ise yılların oyuncusu Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor. Dizinin çekimleri yakın bir zamanda Erzincan’da başladı ve İstanbul’da devam etti. Şimdi ise Katar’ın Doha kentinde çekimler sürüyor. Daha çok Sen Anlat Karadeniz dizisinde tanınan İrem Helvacıoğlu’nun da bu yeni dizi de yer alması izleyenleri meraklandırıyor.

İrem Helvacıoğlu Hangi Karakteri Canlandıracak?

İrem Helvacıoğlu’nun canlandıracağı karakter hayranları tarafından merak konusu oldu. En son İstanbullu Gelin dizisinde rol alan Özcan Deniz’le birlikte nasıl bir ikili olacakları merakla bekleniyor. İki ünlü Seni Çok Bekledim dizisinde imkânsız gibi görünen bir aşkı anlatacaklar. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes olarak tanınan İren Helvacıoğlu, yeni dizisi için imajını da çok değiştirdi. Tüm bunlarla birlikte İrem Helvacıoğlu ile Özcan Deniz’in ekran uyumu da merak konusu oldu. İrem Helvacıoğlu bu dizide Ayliz adında bir fotoğrafçı olarak ekranlara gelecek. Özcan Deniz ise Kadir karakterine hayat verecek. Kadir ile aşka hiç inanmayan Ayliz ‘in yolları kesişerek dizinin asıl heyecanı başlayacak.

Özcan Deniz'in Seni Çok Bekledim dizisinde başrol İrem Helvacıoğlu'nun  dizideki annesi ise Nihan Büyükağaç olacak! Nihan Büyükağaç kimdir? İrem  Helvacıoğlu kim?

Dizinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Dizinin çekimleri süratle devam ediyor. Afiş çekimlerinin de tamamlanması sonucu izleyenlere kısa bir fragman paylaşıldı. Fragmanın kısa ve karanlık olmasından dolayı izleyenler tarafından pek anlaşılamadı. Dizinin çekimlerinin devam ettiği Doha’dan yeni görüntüler de geldi. Görüntülerde İrem Helvacıoğlu’nun yeni imajı hemen dikkat çekti. Çünkü yeni imajının Nefes karakterinden oldukça farklı olduğu görülüyor.

İrem Helvacıoğlu kimdir, kaç yaşında? - Son Dakika Haberleri Milliyet

Hayranları İrem Helvacıoğlu için Neler Düşündü?

İrem Helvacıoğlu’nun saçları eski dizisinde sürekli düzdü. İzleyiciler ise bu durumdan şikâyetçiydi. Fakat yeni dizisinde saçları kıvırcık olarak görülecek. Çantası, kıyafeti ve mesleği ile bambaşka bir imaj çizen oyuncu için hayranları yorumlarda bulundu. Diziyi İrem Helvacıoğlu için izleyeceklerini söyleyenler oldu. Yeni imajı hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Bu ilgiye bağlı olarak hayranları, dizinin başlaması için gün sayıyor. Özcan Deniz tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Şahin Altuğ üstleniyor. Dizinin türünün ise dram olduğu belirtildi.