Günümüz de en yaygın olarak kullanılan doğal gazın tüketiminin, yanında tüp kullanımı da henüz bırakılmış değil. Tüp kullananları düşünerek ipragaz tüp fiyatları araştırması yapalım istedik. İşte 2018 yılı ipragaz tüp fiyatları listesi.
 
Son yıllar itibari ile kullanım alanı oldukça yaygınlaşan doğalgaz ile birlikte kullanımında düşüş yaşayan ev ve piknik tüplerini hala kullananlar olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Hatta bu son zamanlarda tüp kullanımında artış olduğu da bilinmektedir. Doğalgaz kullanımının ihtiyaçlara yeterince cevap veremeyişinden ötürü artışlar olmuş, artan tüp kullanımı ile devam eden kullanıcılar için tüp fiyatları konusunda da araştırmalar yapılmaya başlanmıştır.
 
Türkiye’de en çok kullanılan tüp markalarının ilk başında ipragaz gelmektedir. Kullanım açısından oldukça geniş kitleye sahiptir. Fiyatları en çok araştırılan tüp markaları İpragazdır. Büyük yada küçük tüp üretimin sayılı markalardan biri ipragaz yılların verdiği tecrübeyle birlikte kaliteli üretimler yapmaya devam etmektedir.
 
Biz de sizler için 2018 ipragaz tüp fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptık ve yaptığımız araştırma şu sonuçlara ulaştık:
 
İpragaz 12 KG Ev tüpü fiyatı : 94.00 TL
İpragaz 2 KG küçük piknik tüpü fiyatı : 16.45 TL


İpragaz 24 KG ticari tüpü fiyatı : 189.00 TL
Mavi İpragaz 12 KG tüpü fiyatı : 74.00 TL
 

Milangaz/Likidgaz Güncel Tüp Fiyatları 2018 >>

Aygaz Güncel Tüp Fiyatları 2018>>