Bilgi Köşesi

İpragaz Tüp Fiyatları 2016 – 2017

Bilge Adam
Yazar: Bilge Adam

Günümüz de en yaygın olarak kullanılan doğal gazın tüketiminin, yanında tüp kullanımı da henüz bırakılmış değil. Tüp kullananları düşünerek ipragaz tüp fiyatları araştırması yapalım istedik. İşte 2016 yılı ipragaz tüp fiyatları listesi.

 

Son yıllar itibari ile kullanım alanı oldukça yaygınlaşan doğalgaz ile birlikte kullanımında düşüş yaşayan ev ve piknik tüplerini hala kullananlar olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Hatta bu son zamanlarda tüp kullanımında artış olduğu da bilinmektedir. Doğalgaz kullanımının ihtiyaçlara yeterince cevap veremeyişinden ötürü artışlar olmuş, artan tüp kullanımı ile devam eden kullanıcılar için tüp fiyatları konusunda da araştırmalar yapılmaya başlanmıştır.

 

Türkiye’de en çok kullanılan tüp markalarının ilk başında ipragaz gelmektedir. Kullanım açısından oldukça geniş kitleye sahiptir. Fiyatları en çok araştırılan tüp markaları İpragazdır. Büyük yada küçük tüp üretimin sayılı markalardan biri ipragaz yılların verdiği tecrübeyle birlikte kaliteli üretimler yapmaya devam etmektedir.

 

Biz de sizler için 2016 – 2017  ipragaz tüp fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptık ve yaptığımız araştırma şu sonuçlara ulaştık:

 

İpragaz 12 KG Ev tüpü fiyatı : 72.50TL

İpragaz 2 KG küçük piknik tüpü fiyatı : 15.75TL

İpragaz 24 KG ticari tüpü fiyatı : 145.50TL

Mavi İpragaz 12 KG tüpü fiyatı : 71.50TL

 

Milangaz/Likidgaz Güncel Tüp Fiyatları 2016 – 2017 >>

Aygaz Güncel Tüp Fiyatları 2016 – 2017 >>

 

Yazar Hakkında

Bilge Adam

Bilge Adam

Biliyor Muyuz? Güncel Tecrübeyle Sabit Bilgiler Kaynağı yazarı.
Yazılar hakkında sormak istediklerinizi yorum yaparak yazı altlarından sorabilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?