Apple kullanıcılarının çok rağbet göstermiş olduğu iPhone 11 Pro Max Türkiye satış fiyatları düşüşe geçti. iPhone kullanıcıları bu haberi oldukça memnun karşıladı. Geçtiğimiz yıl içerisinde Türkiye’de satışa sunulan iPhone 11 Pro Max yüksek donanımları, şık görünüşü ve güçlü şarj özelliği sayesinde Türkiye’de en çok tercih edilen telefon modeli arasında yer almıştı. iPhone kullanıcıları iPhone 11 Pro Max modellerine oldukça çok rağbet göstermişti.

iPhone 11 Pro Max Modeli Türkiye’ye Ne Zaman Geldi?

Apple iPhone 11 Pro Max modelini Türkiye’ye 10 Eylül 2019 da tanıtmıştı. Tanıtımı yapıldı ve iPhone kullanıcıları merakla iPhone 11 Pro Max modellerinin Türkiye’ye gelmesini beklemeye başladı. Tanıtımının ardından Apple çok geçmeden 2019 18 Ekim’de Türkiye üzerindeki iPhone 11 Pro Max satışını gerçekleştirdi. Çok sayıda Türkiye’de iPhone 11 Pro Max modeli satıldı. Apple kullanıcılarının istekleri doğrultusunda telefon üretmeye özen gösteren en bilindik ve kaliteli markaların başında yer almaktadır.

iPhone 11 Pro Max

Türkiye’de Apple’ın çıkarmış olduğu iPhone modelleri geçtiğimiz yıllardan beri çok rağbet görmektedir. Günümüzde ise Türkiye içerisinde birçok Apple’ın çıkarmış olduğu iPhone modellerinden kullanan kişiler bulunmaktadır. Apple’ın çıkarmış olduğu iPhone modelleri kaliteli ve sağlamlık açısından oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Kişiler gerek kalite gerek dış görünümünün şıklığı sayesinde günden güne iPhone kullanıcısı olmaya devam etmektedir.

iPhone 11 Pro Max Fiyatları Düşüşe Geçti!

Apple yeni iPhone 12 modellerini Türkiye için tanıttı ve 3 Aralık gecesinden sonra 4 Aralık gününde satışa sunulacağını açıkladı. iPhone kullanıcıları bunun sevincini yaşarken bir müjde de iPhone 11 Pro Max modelinden geldi. İlk Türkiye satış fiyatı 13.199 TL olan iPhone 11 Pro Max modelinin fiyatları 1.080 TL’lik bir indirim kazandı.

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'in en büyük eksiği bakın ne  olacak? - Teknoloji Haberleri

Bu 1.080 TL’lik indirimin ardından Apple’ın çıkarmış olduğu iPhone 11 Pro Max modelinin fiyatı şuan 12.199 TL’ye ulaştı. Uygulanmış olan 1.080 TL’lik indirim iPhone 11 Pro Max modeli için büyük bir adımdır. Birçok telefonu kalitesi ve güçlü şarj özelliği sayesinde geride bırakan iPhone 11 Pro Max modeli için uygulanmış olan bu indirim Apple kullanıcılarını şaşırttı.