Başarılı oyuncu Binnur Kaya’nın İstanbul’da ilk geldiği zamanlar elinden tutan sanatçılar ile şu an çok sıkı bir arkadaş olduğu biliniyor. Her projesinde başarıya imza atan Binnur Kaya şimdi Kırmızı Oda dizisinde başrol oyuncularından biri oldu. Kırmızı Oda dizisi reyting rekorları kıran ve Binnur Kaya’nın çok konuşulduğu dizilerden biridir.

İnsan Hayal Edemiyor! Binnur Kaya, Engin Günaydın, Timuçin Esen, Olgun Şimşek, İlker Aksum… Hepsi Aynı Evde!

Her zaman komedi dizlerinde görmeye alışkın olduğumuz Binnur Kaya’yı şimdilerde dram dizisinde görmek ilk zamanlar biraz şaşırtsa da şu anki başarısı çok konuşuluyor. Binnur Kaya’yı Engin Günaydın ile oynadığı komedi projeleri ile tanıdıktan sonra dram dizisinde görmek çok şaşırtıcı oldu. Aynı sette çalıştığı insanlarla sadece iş ilişkisi değil sıkı bir arkadaşlık da kuruyor. Binnur Kaya’nın ne kadar samimi ve içten bir kadın olduğunu televizyondan da görmek mümkündür.

Binnur Kaya ve Engin Günaydın

Yıldızların Hepsi Aynı Evde!

Ankara’da yaşayan Binnur Kaya 1990 yılının ortalarında Tiyatro ve oyunculuk yapmak için İstanbul’a taşındı. İstanbul’a taşındığı ilk zamanlar arkadaşları tarafından çok büyük bir destek gördü. Destek gördüğü arkadaşları Devin Özgür Çınar ve Engin Günaydın oldu. Binnur Kaya o zamandan bu zamana kadar bu arkadaşlığı sürdürmüş ve iş ilişkisi dışında yakın arkadaşlık sınırlarını taşımıştır. Binnur Kaya Anadolu Yakası’nda oturduğu için şehrin sürekli karşı tarafına geçmek durumunda kalıyordu. Durum böyle olunca Engin Günaydın’ın evine taşınmaya karar verdi.

Binnur Kaya “İstanbul’un  Bana Hediyeleri”

 Binnur Kaya İstanbul’da pek çok arkadaşı ile aynı evde kalıyordu. Aynı derecede arkadaşlarını İstanbul’un bana hediyeleri diye özetliyor. O kişiler Olgun Şimşek, Tolga Çebi, Timuçin Esen, Tolga Çevik, Emre Kınay’dır. Bütün arkadaşları ile aynı evde yaşadığı günler bu dünyada yaşamıyor gibi hissettiklerini belirtti.

Aynı evde yaşadıkları vakit gülmekten yorgun düştükleri zamanlar olduğunu ve hepsinin evleri ayrıldığında ise aynı mahallede olmaya özen gösterdiklerini de belirtti. Hala en yakın arkadaşları olan bu kişiler ile hiçbir zaman irtibatını koparmayan Binnur Kaya ne kadar iyi bir dost olduğunu herkese göstermeyi başardı.