Masumlar Apartmanı’nda öyle olaylar oldu ki izleyici kitlesi merakla 12. bölümün yayınlanacağı tarihi bekliyor. Naci karakterine can veren Tansel Öngel’in gelmesiyle dizi akışı tamamen farklı boyuta girdi. Önemli gelişmelerin yaşandığı 11. bölüm ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı.

Safiye’nin küllenmeyen aşkı tekrar alev alacak mı ya da bu aşk Safiye’yi iyileştirecek mi merak ediliyor. Dizide ki son gelişme reyting sonuçlarını bir hayli yükseltti. Sezonun gözde dizisi olmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosu çok iyi performanslar sergilemeye devam ediyor.

Son Bölümünde Bir Hayli Aşk Kokusu Vardı…

Gülben’in Esat’a karşı olan duyguları daha da karmaşık hal almaya başladı. Esat ise Gülben’e hiçbir şey hissetmezken Esra’ya karşı boş değildir. Esra ise Cüneyt’in ilişkilerinin saklanmasına dayanamaz ve bu ilişkiyi bitirme kararı aldı. Ardından Esat ile birlikte olmaya karar verdi. Han ile İnci karmaşıklar içinde yollarına devam etmeye çalışıyor.

İlk ne söyledi, ne konuştular? Masumlar Apartmanı’nda herkes bu sahneyi bekliyor

Safiye’nin final sahnesi ise başlı başına bir aşk hikâyesidir. Bu bölümde karşılıklı ve karşılıksız birçok aşk konusu işlendi. Sosyal medya platformu Gülben ve Safiye sahneleri ile dolup taştı. Çok fazla konuşulan sahneler dikkatleri üzerinde topladı.

Ezgi Mola’nın İnanılmaz Performansı

Uzun zamandır ekranlarda yer almayan Ezgi Mola sekiz yıl aradan sonra muhteşem bir dönüş yaptı. Çok farklı bir yapım ile izleyicisi ile buluşan Ezgi Mola ilk günden itibaren büyük bir başarı sergiledi. İzleyicilerden tam not alan başarısı her bölümünde dudak uçuklatan cinstendir. Oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip Ezgi Mola’ya yorumlar ve beğeniler yağıyor.

Masumlar Apartman’ının Safiye’si bu bölümde bir kez daha izleyicisini şaşırttı. Naci’ye olan sevgisini o iyileşsin ona bir şey olmasın diye uzaktan yaşayan hatta yaşayamayan Safiye’nin o anları izleyiciye yaşattı. Naci ile karşılaşmamak için odasından bile çıkmayan Safiye kapıda Naci’yi görünce şaşkına döndü. İki âşık yıllar sonra birbirinin gözüne aşk ile baktı.

O anlar izleyiciye duygulu anlar yaşattı. Peki, bu sahnede ne olacak? 12. bölüm fragmanı yayınlandı fakat bu sahneden kesit verilmedi. Safiye’nin Naci’ye vereceği tepki merak ediliyor. Usta şair Turgut Uyar’a ait şiirin seslendirilmesi de dizi de farklı bir hava estiriyor.