Rahatsızlığı sebebiyle ekranlara ve sanat camiasına veda etmek zorunda kalan İbrahim Tatlıses kendisi ile markalaşmış olan İbo Show programına 9 yıl aradan sonra yeniden dönmeye karar verdi. Gün geçtikçe daha da iyi olmaya başlayan İbrahim Tatlıses’in Star TV’de yayınlanan İbo Show programı ilgi ile izlenmeye devam ediyor.

İbo Show'un bu haftaki konukları açıklandı

Her hafta yeni konuklar ile yayınlanmaya devam eden İbo Show’un bu haftaki konuklarının kim olduğu da merak ediliyordu. Yapılan açıklamaya göre İbrahim Tatlıses’in programına bu hafta konuk olacak olan isimler Hülya Avşar, Olgun Şimşek, Kubat ve Demet Akbağ oldu.

İkinci Bölüm Fragmanı Yayınlandı

9 yıl sonra yeniden sevenleriyle buluşan İbrahim Tatlıses geçen hafta Aydemir Akbaş, Sibel Can, Deniz Seki ve Şafak Sezer gibi isimleri konuk etmişti. Eğlenceli dakikalar yaşanan programın ardından yeni haftada konuk edilecek isimler de merakla bekleniyordu. 21 Kasım Cumartesi günü sevenleri ile buluşacak olan İbo Show’un yeni bölümünde ağırlanacak isimler İbo Show hayranlarını sevindirdi.

Her cumartesi akşamı Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan İbo Show’un bu haftaki konukları yine merakla bekleniyordu. Cumartesi günü saat 20.00’da yayınlanacak olan yeni bölümde Kubat, Demet Akbağ, Hülya Avşar ve Olgun Şimşek gibi önemli isimler yer alacak.

Hülya Avşar Ve İbrahim Tatlıses’ten Düet Geliyor

Yeni bölüm fragmanının yayınlanması üzerine Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses’in müthiş düeti merakla bekleniyor. Mavi Mavi düeti ile adeta programa damga vuracak olan iki ünlü isim neler konuşacak hangi şarkıları söyleyecek merak ediliyor.

Hülya Avşar'ın eski şoföründen şoke eden iddialar: Arkamdan hançer vurdular

İkinci bölümü ile yayınlanacak olan İbo Show için 21 Kasım cumartesi akşamı yaşanacaklar kapsamında fragman yayınlandı. Böylelikle yeni bölümün konukları da belli olmuş oldu. Poll Prodüksiyon ve Global Medya’nın birlikte yapımcılığını üstlendiği İbo Show programı ilk bölümü ile oldukça ilgi görmüştü. Şafak Sezer, Deniz Seki, Aydemir Akbaş, Sibel Can gibi önemli isimlerin programda yer alması sosyal medyada da çok konuşulmuştu.

21 Kasım Cumartesi akşamı konuk olacak olan isimler de İbo Show seyircisini heyecanlandırmış durumda İbrahim Tatlıses ile konukları Demet Akbağ, Kubat, Olgun Şimşek ve Hülya Avşar arasında konuşulacaklar ilgiyle izlenecek gibi duruyor.