Geçirdiği kaza sebebiyle uzun yıllar tedavi gören İbrahim Tatlıses yeni Show programıyla ekranlara geri döndü. Usta sanatçı İbrahim Tatlıses her hafta Cumartesi akşamı saat 20 de star tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Her hafta sürpriz isimleri misafir eden İbrahim Tatlıses bu hafta da ünlü isimleri ağırlayacak. İbo Show’un bu haftaki sürpriz konuklarını yazımız içeriğinde inceleyebilirsiniz.

İbo Show’a Üç Ünlü İsim Geliyor

Televizyon ekranlarına yeni Show programı ile yeniden başlayan İbo Show’a bu hafta cumartesi günü üç ünlü sürpriz isim geliyor. Kibariye, Hakan Altun ve klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici İbrahim Tatlıses’in bu haftaki konukları arasında yer alıyor. Müzik şöleninin yaşanacağı programda duygusal anlar yaşanacak. Programın tanıtımı star TV ekranlarında yapılıyor. Keyifli bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen İbo Show bu hafta da üç sürpriz ismi ağırlayacak.

Yeni Haftada Yeni Konuklar

İbrahim Tatlıses nihayet sevenleri ile buluştu. Söz konusu İbo Show programının yapımcılığını Poll Prodüksiyon ve Global Medya şirketleri üstleniyor. İbrahim Tatlıses’in eğlenceli ve etkili sunumu ile ekranlarda olan ve yayınlandığı her hafta izlenme rekorları kıran programda birbirinden ünlü isimler konuk oluyor. İzleyiciler tarafından merak edilen programa bu hafta hangi isimler katılacak sorusunun cevabını sizler için hazırladık. Her yeni haftada yeni konuklar ağırlayan İbrahim Tatlıses’in bu haftaki konukları da oldukça ünlü.

İbo Show'da büyük sürpriz! Bu haftanın konuğu olay olacak

İbo Show’a Üç Sürpriz Konuk

İbrahim Tatlıses’in Show programı her hafta cumartesi akşamı star tv ekranlarında yayınlanıyor. İbo Show bu hafta cumartesi akşamı katılacak olan üç isim ünlü yorumcu, Kibariye, güçlü sesi ile Hakan Altun ve klarnet ustası olan Hüsnü Şenlendirici. Uzun bir zaman hastanede tedavi almak durumunda kalan İbrahim Tatlıses yeni programı ile ekranlara döndü.

İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor

Bu hafta tedavi sürecinde olan diğer bir Show men Mehmet Ali Erbil de kendi evinde çekimi yapılan bölüm ile programa misafir olacak. İbo Show yeni bölümüyle 28 Kasım Cumartesi akşamı saat 20 de Star TV ekranlarında seyirci ile buluşacak. Programda adeta bir müzik şöleni yaşanacak.

İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor