İbrahim Tatlıses’in 9 yıl aradan sonra ekranlara tekrar gelen programı İbo Show konukları ile gündem olmaya devam ediyor. İbo Show programı yayınlandığı ilk günden itibaren büyük tepkiler aldı. Her hafta konukları ile tepkileri üzerine çeken İbo Show programına 9 yıl aradan sonra ünlü şarkıcı Hülya Avşar davet edildi. Ünlü şarkıcı konuk olduğu İbrahim Tatlıses’in programında şok sözlere imza attı. Uzun aradan sonra ekranların tozunu attıran İbo Show şaşırtmaya devam ediyor.

İbo Show Programının Bu Haftaki Konukları!

Vermiş olduğu uzun aradan sonra kaldığı yerden devam eden İbo Show’un bu haftaki konukları Demet Akbağ, Hülya Avşar ve Kubat oldu. Bir birinden güzel seslerin yer aldığı İbrahim Tatlıses’in programında ilginç dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Çeşitli konuların ele alındığı geçmiş ve geleceğe dair hoş sohbetlerin geçtiği programda Hülya Avşar’ın sözleri olay oldu.

Hülya Avşar'ın eski şoföründen şoke eden iddialar: Arkamdan hançer vurdular

Hülya Avşar’dan Olay Sözler!

Renkli dakikalara sahne olan İbrahim Tatlıses’in programında ilginç yorumlara değinildi. Programda İbrahim Tatlıses’in hayatına dair bazı kesitler yer alıyor. Her hafta İbrahim Tatlıses’in özel yaşamından bazı anıları anlatılıyor. Bu hafta da İbo Show programında İbrahim Tatlıses’in sinema hayatına değinildi. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar’ın sözleri ise olay oldu.

Hülya Avşar: İbrahim Tatlıses, gördüğüm en iyi yönetmendir

Bilindiği üzere Hülya Avşar birçok filmde İbrahim Tatlıses ile birlikte rol aldı. Güzel işlere imza attığı günleri anlatırken Hülya Avşar şu sözlere değindi:” İbrahim Tatlıses ile birlikte birçok filmde rol aldım. Bunların birçoğu hepiniz tarafından izlenmiştir.

Onunla birlikte güzel işler çıkardık. O çok başarılı bir yönetmendir. Onun gibisini görmedim. Yakalayamadım çoğu duyguyu onun filmlerinde yakaladım ve yaşadım. Onun oyunculuğu ve yönetmenliği en az sesi kadar başarılıdır.” Sözleri ile gündeme bomba gibi düştü.

Yayınlandığı ilk günden bu yana birçok konuğu ile gündemden düşmeyen İbo Show bu hafta da Hülya Avşar’ın sözleri ile gündeme kalmayı başardı. Sevenleri ile 9 yıllık bir aradan sonra buluşan İbrahim Tatlıses’in programı ne kadar beğeni alsa da eleştirilere de maruz kaldı.