Hem ülkemizde hem de dünyada izlenme rekorları kıran Hızlı ve Öfkeli film serisinin yeni filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 filminin fragmanı yayına girdi. 3,5 dakikalık bu fragman izlenme rekorları kırdı. Fragmanının bile bu kadar ilgi görmesi filmin ne kadar izleneceği hakkında tüyolar veriyor. Bazı insanlar ise serinin çok uzamasından dolayı şikayet eder durumda. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyanın ilgi odağı oldu ve uzun bir süre sosyal medyada gündem oldu.

Hızlı ve Öfkeli'den Fast and Furious 9 ilk fragman! - Esquire

Fragman bizlere çok önemli bilgiler veriyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminde ölen  ve filmden ayrıldığı sanılan Han karakterinin ölmeyip efsane bir dönüş yapması görenleri hem çok şaşırttı hem de mutlu etti. Fragmanın uzun olması filmin daha çok ne üzerinde durduğunu görmemize de yardımcı oluyor. Fragmana bakılırsa Han karakterinin dönüşü ve fragmandaki sahneleri efsane olacak gibi görünüyor. Han karakteri Tokyo yarışları esnasında başka bir araç ile çarpışarak film serisine veda etti diye düşünülürken yeniden seriye devam ediyor. Han karakterinin sevenleri bu  dönüşe çok sevindi.

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Fragmanı

En çok izlenen film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli filmi yeni filmi ile karşımıza çıkıyor. Hızlı ve Öfkeli 9 filmi Hollywood’un en sevilen filmlerinden biridir. Fragmanından anlaşıldığı üzere Cardi B, Micheal Rooker ve Jim Parrack gibi ünlü isimlerin de yeni seride yer alacağı görülüyor. Son filminde yer alan çoğu oyuncu da yeni seri filmde yerini almış görünüyor. Hem aksiyon hem de duygu yoğunluğu yaşanacak bir film olduğu gözlerden kaçmıyor. 3.5 dakikalık olan bu fragmanda diğer filmlere nazaran duygu yoğunluğuna daha çok yer verildi.

Hızlı ve Öfkeli 9, Koronavirüs Nedeniyle 1 Yıl Ertelendi - TeknoDiot.com

Hızlı ve Öfkeli 9 Ne zaman Vizyona Girecek?

Hızlı ve Öfkeli film serisini sevenler ne zaman vizyona gireceği hakkında büyük bir merak içindedir. Filmin çekimleri tamamlandı. 2021 yılında vizyona girecek fakat tam tarihi bildirilmedi. Çok yakın bir zamanda vizyona gireceği tarihin açıklanacağı söz konusu. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlandı. Fragmanı bile çok fazla izlendiği için filmin çok büyük gişe rekorları kıracağı düşünülüyor.