Atv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Hercai dizisi her cuma sevenleri ile buluşuyor. Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanında çok büyük bir ters köşe yaşandı. Fragmanda Reyyan’ın bebeğini kaybetmesine yönelik sahneler yer alıyordu.

Bu sahneler izleyicilere son derece üzmüş ve germişti. Dizi sevenleri bu fragmanını altına yaptıkları yorumlar ile ve sosyal medyada yaptıkları çeşitli paylaşımlar ile senariste yönelik mesajlar paylaştı. Bunun üzerine yeni bir fragman yayınlandı ve herkesi rahatlatan görüntüler ortaya çıktı. Böylece senaristin büyük bir ters köşe yaptı ortaya çıktı. Bu görüntüler ile dizi sevenleri adeta büyük bir rahatlama yaşadı.

Hercai dizisinin fragmanı ‘ters köşe böyle yapılır’ diyor!
Hercai Senaristinden “Ters Köşe”

Hercai dizisinin fragmanlarında yaşanan ters köşe herkesi çok şaşırttı. İlk fragman da bebek ile ilgili bir problem olduğu gösterirsen 2. fragman ile birlikte korku durumu ortadan kalktı. Miran’ın başındaki büyük belaya rağmen baba olması herkesi çok sevindirdi. Miran cinayetle suçlanıyor. Bu durumdan başının nasıl kurtaracak henüz bilinmiyor.

https://twitter.com/i/status/1339495987073720321

Miran ile Reyyan aşkı bir süre ekranlarda olmayacak gibi görünüyor. Hercai Twitter hesabından mercimek esprisi ile oyuncuların fotoğrafını paylaştı. Hercai dizisi sosyal medyada çok konuşulan dizileri arasında yer almaya başladı.

Dizinin giderek heyecanlı bir hal alması da reytingleri olumlu yönde etkiliyor. Yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümü büyük heyecan ile bekleniyor. Miran bu dertten nasıl kurtulacak? Azize Aslanbey çocuk ile ilgili intikam planları kurulacak mı?

Hercai dizisinin fragmanı 'ters köşe böyle yapılır' diyor! 1
Hercai Yeni Bölümünde Yaşanacaklar

Dizinin yeni bölümünde Füsun ile Azize arasında çok gergin sahneler oluşacak. Azize bunca zaman Dilşah’ı köşe bucak sakladı. Füsun ise onun köşe bucak sakladığı kişiyi elinden aldı. Yeni bölümde Azize Aslanbey yine başını türlü dertlere sokacak.

Reyyan babasının aldığı tatlıyı yediği zaman fenalaşıp Aziz Aslanbey’in önünde bayılıyor. Bu durumda bebeğe ve Reyyan’a yardım etmek isteyen Azize Aslanbey büyük bir mücadele içerisine giriyor. Azize Reyyan’a zarar verenin Füsun olduğunu ailesine anlatmaya çalışır.

Fakat kimse Azize’ye inanmadığı için her şeyin sorumlusu olarak Azize Aslanbey görülüyor. Azize Reyyan’ı görmek ister fakat Miran her şeyin ondan kaynaklı olduğunu düşünerek izin vermez. Daha sonra Azize ortalıktan kayboluyor.