Cuma akşamları yayınlanan Hercai dizisi bir düşüşteydi. Hercai dizisi kendini toparlayarak reytingleri arttırmayı başardı. Bu haftaki bölümünde ilginç olaylar yaşanıyor. Hikâyesinde yaşanan güçlü gelişme reytingleri de güçlendirdi. Yeni bölümü merakla beklenen Hercai dizisinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Azize’nin sırlarla dolu hayatında Esma kilitli kutuydu.

Fakat Esma’dan yeni itiraflar gelmeye başladı. Nihat Aslanbey’i öldürdüğü açıklıyor. Kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla öldürdüğünü açıklıyor. İkinci bölüm fragmanının da yayınlanmasıyla büyük ilgi gören Hercai’nin yeni bölümü geçtiğimiz akşam yayınlanandı.

Yeni Bölümde Neler Oluyor?

Esma ve Azize dizi de olduğu kadar gerçek hayatta da çok yakın arkadaştır. Azize’nin sağ kolu Esma karakteri Güneş Hayat ve Azize karakteri ile karşımıza çıkan Ayda Aksel  gerçek hayatta da sıkı dosttur. Hercai dizisinde bu bölüm de Esma’nın itirafı dikkatleri çekmeyi başardı. Fisun’un Miran’ı kışkırtarak Azize’nin üzerine salması ve öldürtmek istemesi olay oldu.

Hercai dizisinde mercimeğe dikkat edin, sakın bir şey olmasın!

Kapalı kutuların bir bir açılması Hercai dizisinde sırları ortaya çıkarmaya devam ediyor. Hercai dizisinde yaşanan düşüşün ardından yeni sezon bomba gibi başladı. Sırların açılması olayların heyecanlanması izleyicide güzel etki bıraktı. İzleyici kitlesi yeniden ekranlara kitlenmeyi başardı.

Hercai dizisinde mercimeğe dikkat edin, sakın bir şey olmasın! 1

Başrol oyuncuları olan Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in yüksek  performansı sayesinde dizi başarısına başarı katmaya devam ediyor. Reyhan’ın bebeğine bir şey olacakmış korkusu ise fragmanın yayınlanmasının ardından korku yarattı. İzleyici tarafından yapılan yorumlarda yediği mercimeğe de Reyhan’a da bir şey olmaması konusuna değinildi.

Hercai Dizisinin Geçtiğimiz Bölümünde Neler Yaşanmıştı?

Azize Hazar’ın kendi oğlu olduğunu öğrendi. Bunun üzerine tamamen değişen Azize intikam almaktan vazgeçti ve değişmeye kendini affettirmeye karar verdi. Fakat Füsun tehlikesini unuttu. Bu yolda devam etmek için Fisun’un oyunlarından kurtulmalıdır.

Reyhan Mahfuz ile ilgili karmaşık düşünceler içindedir. Gördüğü rüyada ise bebeğini kaybetme korkusu yaşar. Miran baba olmak için heyecan ile beklerken Reyhan’ı ise el üstünde tutar. Babasına da kavuşmanın mutluluğu ise heyecanına heyecan katar. Kızının ve oğlunun hayatlarını kolaylaştırmak isteyen Hazar bir girişimde bulunur.

Baba oğul arasındaki bağı güçlendirecek bu hamle çok yerinde bir hareket olur. Nasuh ise Miran ile arasını düzeltmek için bir yemek düzenlemek ister ve Cihan’dan ummadık bir itiraz gelir. Cihan Miran karşı karşıya gelir. Fisun ise Cihan’a yaklaşır. Nasuh ise Cihan’ın davranışlarına hiddetlenir. Fisun’un planları birbir işlemektedir.