Pandeminin en büyük etkilerinden birisi evdeki yaşantımızı renklendirme çabaları oldu. Evde en çok yapılan etkinliklerden birisi ise dizi izlemektir. Neflix ve diziler pandemide hemen herkesin en büyük eğlencesi haline geldi. Evden çıkmadan keyifle koltuğa oturup en kaliteli ve en eğlenceli dizileri seçmeye çalışmak bu aralar herkesin en çok yapmak istediği şeylerden birisi.

Hazal Kaya da o dizinin müdavimi çıktı! Üstelik izlerken sövüp duruyor!

En son çekilen Türk dizilerinden birisi Bir Başkadır gösterildiği günden beri çok haber oldu. Netflix dizileri müdavimlerinden birisi de Hazal Kaya. Hazal Kaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda hangi dizileri izlediğine dair story’lere de yer veriyor. Onun favorisi ise çok sayıda hayranı olan ve İngiliz kraliyet ailesinin tarihinden bir kesiti anlatan The Crown dizisi.

The Crown Dizinde Dikkati Çeken Senaryo

İngiltere’nin ünlü kraliçesi Elizabeth bugüne kadar tahtta en uzun kalmış ve en etkili isimlerden birisi. The Crown ise onun tahta çıkışını ve çıkışından hemen sonraki gelişmeleri konu ediniyor. Yapımcısı Sony Pictures Television olan bu dizi son zamanlarda çok sayıda kişi tarafından izleniyor ve paylaşılıyor.

Hazal Kaya da o dizinin müdavimi çıktı! Üstelik izlerken sövüp duruyor! 1

İngiltere kraliçesi Elizabeth’in kız kardeşi Margaret, halen evli olduğu eşi Philip ve oğlu prens Charles ile olan hayatı çok merak ediliyor. Özellikle Prens Charles ve annesinin ilişkisi halen en çok merak edilen konulardan birisidir. Dizide Charles’ın ölen eşi prenses Diana’nın göründüğü bölümler de Türkiye’deki ve yabancı izleyiciler tarafından çok paylaşıldı.

Hazal Kaya ve Prens Charles’a Kızgınlığı

Hazal Kaya paylaşımlarından anlaşıldığı kadarıyla şu sıralar bu diziye takılmış durumda. Bazen yalnız bazen de arkadaşlarıyla The Crown izlediğine dair story atmaya devam ediyor. Kaya izlerken prens Charles’a kızıp durduğunu hatta zaman zaman sövdüğünü de belirtiyor.

Hazal Kaya da o dizinin müdavimi çıktı! Üstelik izlerken sövüp duruyor! 2

Prens Charles ve Leydi Di’nin ilişkisi, ayrılığı ve Leydi Di’nin ölümü tüm dünyada en çok dikkat çeken magazin olaylarından birisi haline gelmişti. Dizisi de çok dikkat çekti ve her geçen gün üzerinde en çok paylaşım yapılan dizilerden birisi olmaya devam ediyor. Türk izleyiciler de bu sıralar Bir Başkadır’dan sonra The Crown’a takılmış durumda.

Hazal Kaya da o dizinin müdavimi çıktı! Üstelik izlerken sövüp duruyor! 3