27 yaşındaki Bandırmalı güzel her alanda takipçi çekiyor. Hande Erçel sosyal medyayı aktif kullanan güzellerden biri. Fakat diğer güzellere benzemeyen ve her yaptığı hareketle gündeme oturan her attığı storyle kendinden bahseden popüler sanatçı Hande Erçel son zamanlarında doğal verdiği pozlarla yürekleri ağza getiriyor.

Sadece erkekler değil kadın takipçilerinin de beğenisini kazanıyor. Birçok takipçi Hande Erçel’in ne giydiğini nasıl ve ne taktığını takip ediyor ve kendilerine idol ediniyorlar. Hande cesur pozları ve makyajsız halleriyle herkesi kıskandırıyor.

Hande Erçel yine bazı hayranlarının yüreklerini hoplatacak! 1

Hangi diziye başlasa o dizi takipçileri tarafında sıkı bir göz hapsine alınıyor. Hande Erçel’in dizide giydiği kostümlerde gündem konusu oluyor.

Takipçiler Bakmaya Doyamadı

Hande Erçel’in sosyal medyada kırmızı mini boy elbiseyle verdiği boz gündem oldu. Takipçileri Hande Erçel’in fiziği bir yana makyajsız doğal haliyle gönüllere taht kurdu. Son zamanlarda doğal haliyle bol bol poz veren Erçel’i takipçileri destekledi.

Hande Erçel sosyal medyada 17,9 milyon takipçiye sahip ve takipçileri Erçel’in her fotoğrafını gündem haline getiriyor. Erçel her girdiği ortamda her açtığı canlı yayında sevgi sözcüklerine boğuluyor. Sosyal medyada herkese nasip olmayacak bir sevgi seli yaşıyor.

İnternet ortamında hangi sayfa açılsa Hande Erçel’in makyajsız fotoğrafları boy gösteriyor. Erçel tepkilerden çok memnun olduğunu sevilmenin güzel bir duygu olduğunu takipçileriyle paylaştı.

Dizi Sektörünün Doğal Güzeli

Erçel’in doğal güzelliği TV ekranlarına da yansıyor tv izleyicileri tarafından da sıkı takip ediliyor. Hande Erçel’in şu anda devam eden Eda karakterinde oynadığı dizisi herkes tarafından çok seviliyor. Partneri Kerem Bürsin’le iş ortamında iyi bir enerji yakaladığını ve çok iyi anlaştığını takipçileriyle paylaştı.

Hande Erçel yine bazı hayranlarının yüreklerini hoplatacak!

Hande Erçel dizi dinlenme aralarında Kerem Bürsin’le fotoğrafları takipçiler tarafından çok seviliyor. Ayrıca Erçel’in sosyal medyada açtığı canlı yayınlarda takipçileri tarafından Kerem Bürsin’le çok yakıştırıldığı söyleniyor. Takipçiler Hande’nin yanında Kerem Bürsin’i görmekten çok mutlular.

Hande Erçel Eda karakteriyle de son zamanlarda sosyal medyada en çok konuşulan ve paylaşılan isim oldu. Erçel’in paylaştığı en basit fotoğraflar bile takipçileri tarafında listelerde birinci sıraları görüyor. Hande Erçel mesleğinin zirvesini yaşıyor.