Ekranların sevilen dizisi olan ve her Çarşamba Fox ekranlarında izleyicileriyle buluşan Sen Çal Kapımı dizi oyuncuları gittikleri mekân çıkışında kameralara yakalandılar. Aynı proje için yan yana gelip kameralar karşısına çıkan ikili son derece uyumlular.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in maskelerinin fiyatı dudak uçuklattı

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ve güzel oyuncu Hande Erçel aralarındaki o güzel uyumu ve sinerjiyi gerek iş ortamında projeye yansıtarak gerekse iş ortamı haricinde birlikte görüntülendiklerinde yansıtıyorlar. Sen Çal Kapımı dizi projesindeki yükselişinden önce birçok dizide rol alan Hande Erçel’in adı eski sevgisili olan Murat Dalkılıç ile fazlaca anılmıştı. İkilinin ayrılık haberi hızla yayılmış ve birçok seveni olay karşısında şaşırmış ve üzülmüştü.

Dikkat Çeken İkili: Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Bir tarafta yakışıklılığı ve karizması ile dikkat çeken Kerem Bürsin diğer tarafta ise güzelliği ile büyülemesinin yanında  fiziği ve giyim tarzıyla tüm beğenileri üstüne toplayan güzel oyuncu Hande Erçel var. Muhteşem ikilinin her hareketi sosyal medyada büyük bir ilgi ve dikkatle takip ediliyor. Gittikleri mekân, giydikleri kıyafet ve kullandıkları eşyalara kadar dikkat çektikleri birçok nokta var.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in maskelerinin fiyatı dudak uçuklattı

Birbirlerine yakıştırılan ünlü oyuncular hakkında dedikodularında eksik olmadığı görülür. Fakat böyle bir durumun olmadığını güzel oyuncu Hande Erçel’in partneri olan Kerem Bürsin’in bu konu hakkında yorumu geçtiğimiz günlerde medyada duyulmuştu. ‘Hande iyi biri, ben ve diğer ekip arkadaşlarımız onunla çalışmaktan aynı projede olmaktan mutluyuz.’ gibi açıklamalarda bulunmuştu.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in maskelerinin fiyatı dudak uçuklattı

Maske Fiyatını Öğrenenler Şok Oldu

Ünlü oyuncuların giydiklerinden tutun taktıkları her aksesuar dikkat çekerken, mekândan çıkarken birlikte kameralara görünen çiftin maskelerinin fiyatları dudak uçuklattı. Tek kullanımlık olan maskenin fiyatını öğrenenler şaşkınlıklarını belirtmekle beraber ünlü oyuncuların normal yaşamda tarz olmalarının yanı sıra pandemi döneminde de Kovid-19 önlemleri alırken bile modaya uyma konusunda geri kalmadıkları söylentileri çıktı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in maskelerinin fiyatı dudak uçuklattı

Güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı partneri Kerem Bürsin’in bu süreçte kullandıkları tek kullanımlık maskenin fiyatı 245 TL olduğu dikkatlerden kaçmadı. Her giydikleriyle gündem olan oyuncuların maske seçiminde ve bu konuda göstermiş oldukları hassasiyet sevdikleri tarafından fark edilmekte geç kalınmadı.