Sen Çal Kapımı isim ve dizide rol alan Hande Erçel dünya güzellerinin seçildiği yarışmada ilk sırada yer aldı. Sosyal medyada 17 milyon takipçisi bulunan Hande Erçel güzelliği ile dünya sıralamasında ilk sırada yer aldı. Dünya güzeli seçilmesi ile birlikte çok ses getirmeyi başardı. Sosyal medyada da çok konuşulan konuları arasına girmeyi başardı.

Top Beauty World tarafından yapılan dünyanın en güzel 100 kadını listesi hazırlandı ve ilk sırada Hande Erçel yer alıyor. Bu liste içerisinde yer alan başka Türk kadınları da bulunuyor. Hande Erçel özellikle son yıllarda güzelliği ile ön plana çıkmayı başarıyor. Gerek diziyi gerekse yüzünün güzelliği ile herkesin beğenisini kazanıyor.

Hande Erçel, Top Beauty World 2020'nin listesinde dünyanın en güzel kadını seçildi
Dünya Sıralamasında İlk Sırada Hande Erçel

Amerika merkezli olan bir internet sitesinin hazırladığı dünya güzelleri listesi Geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Top Beauty World 2020 isimli sıralamadan Hande Erçel ilk sıraya yerleşti. İlk ekranlara çıktığı zamandan bu yana kadar çok büyük değişimlere uğrayan Hande Erçel son hali ile herkesi büyülemeyi başarıyor. Dünyanın her yanından hayranı bulunuyor. Sosyal medyada 17 milyon takipçisinin olması da buna işaret ediyor.

EpqRg7hXMAEVRfi

Hem güzelliği hem de içten tavırları ile herkesin beğenisini kazanan kadın oyunculardan biridir. Sen Çal Kapımı isimli projede yer alan Hande Erçel başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile gündeme gelmeyi başarıyor. Kerem Bürsin ile çok yakıştırılan Hande Erçel son zamanlardan dünya güzeli seçilmesi ile gündeme geliyor.

Dünya Güzelleri Listesinde Yer Alan Diğer Türk Ünlüler

Dünya güzelleri listesinde ilk sırada Hande Erçel yer alırken sıralamada diğer Türk kadınları da yer alıyordu. Hande Erçel pek çok dünya güzelini geride bırakarak ilk sıraya yerleşti. Peki, listede yer alan diğer Türk yıldızlar kim?

toptuva

İlk 100 isim arasında 5 Türk kadın daha bulunuyor. Neslihan Atagül 89. sırada yer alırken Elçin Sangu 83. sırada yer alıyor. Bu isimleri takip eden Demet Özdemir oluyor. Demet Özdemir 75. sırada Fahriye Evcen ise 45. sırada yer alıyor. Hande Erçel ‘den sonra en iyi sıralamaya yerleşen ise Tuba Büyüküstün oluyor. Tuba Büyüküstün ise listede 29. sırada yer alıyor.

topfahriye