Show Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur dizisinin en çok merak edilen konularından biri Cumali Koçovalı karakterini Hangi ünlü sanatçının oynayacağı olmuştur. Şu zamana kadar pek çok ünlü ismin Cumali Koçovalı karakterini canlandıracağı söylendi. Peki bunlar içerisinden hangisi gerçekten Cumali Koçovalı karakterini canlandıracak? Son zamanlarda Cumali Koçovalı karakterini oynayacak olan ismin Haluk Bilginer gibi çok usta bir oyuncunun oynayacağı söyleniyor.

Söylentiler arasında Haluk Bilginer’in ilk olarak bu rolü reddettiği daha sonrasında ise kabul ettiği söyleniyor. Henüz kesin bir bilgi olmamasına rağmen çok fazla konuşuluyor olması doğruluk payının ne olduğunu sorgulatıyor. Öne sürülen iddialar arasında Haluk Bilginer’in çekimlere ve setlere bağladığı hakkında söylemler de söz konusu oluyor.

Haluk Bilginer Sette Çekimlere Başladı!

Son zamanların en çok konuşulan konularından biri Haluk Bilginer isimli usta oyuncunun Show TV ekranlarının en çok sevilen Çukur dizisine Cumali Koçovalı isimli rol ile dahil olacağı söyleniyor. Haluk Bilginer her daim başarılı işlere imza atmış bir oyuncudur. Dizide en çok bahsi geçen isimlerden biri olan Halil İbrahim adlı karakterin Cumali Koçovalı olacağı hakkında iddialar yer alıyor.

Haluk Bilginer Çukur'a mı katıldı? Amca Cumali Koçavalı rolünü Haluk Bilginer mi oynayacak?

Haluk Bilginer’in diziye katılacağı hakkında durumların ortaya çıkması ile sosyal medyada çok konuşulan bir konu haline geldi. Aynı zamanda amca Cumali Koçovalı’nın diziye ne zaman dahil olacağı da merak etmem konular arasında yer alıyor. Amca Cumali Koçovalı’nın Haluk Bilginer olması izleyicileri hem çok sevindirdi hem de fazlasıyla şaşırttı. Haluk Bilginer’in setlere ve çekimlere başladığı hakkında duyumlar da söz konusu.

Cumali Koçovalı Diziye Ne Zaman Dahil Oluyor?

Halil İbrahim diye bahsi geçen şahsın Cumali Koçovalı olduğu hakkında söylemler çok fazla var. Bu durumda 102. bölümde yani yayınlanacak olan yeni bölümde Cumali Koçovalı’nın diziye dahil olması çok yüksek bir ihtimal olarak görülüyor. Cumali Koçovalı isimli karakteri canlandıracak olan kişinin ise usta oyuncu Haluk Bilginer olacağı söyleniyor. Çukur çok daha heyecanlı bölümleri ile seyirci karşısına çıkacak gibi görünüyor.