Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Dizi bulunduğu rotasını değiştirmiş gibi görünüyor. Yakın bir zaman içerisinde Halit Argun karakteri diziden ayrılırken seyirciler bu duruma çok büyük bir tepki gösterdi. Seyirci her fırsatta senariste Halit karakterinin geri dönmesi için mesajlar attı. Halit karakteri merdivenden düşerek hayatını kaybetmişti.

Senaristler sürpriz mi yapacak? Halit dönecek mi? Talat Bulut, Yasak Elma için net konuştu! 1

Bu konu ile ilgili Halit karakterini canlandıran Talat Bulut bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklama ile birlikte söylentilere noktayı koymuş oldu. Bir haftadır bu konu çok tartışılıyor. Sosyal medyada seyirciler tarafından da çok konuşulan konulardan biri haline geldi.

Hali Yaşıyor mu Sorusu Merak Ediliyor

Dizinin bir sahnesinde Halit’in ölmediğini işaret eden bir durumun yaşanması akıllara Soru işaretlerini getirdi. 4 sezondur televizyon ekranlarında olan bu diziyi son zamanlarda reyting sıkıntısı ile karşı karşıya kalıyor.

Halit karakterinin diziden ayrılması ile birlikte daha pek çok karakterde diziye veda etti. Talat Bulut diziye yeniden dâhil olup olmayacağı hakkında bir açıklamada bulundu. Böylece iddialara son noktayı koymuş oldu.

Talat Bulut Açıklama Yaptı!

Geçtiğimiz haftalarda merdivenden düşerek ölen Halit karakteri diziye veda etti. Talat Bulut dizide sevilen bir karakter canlandırmasa bile herkes tarafından sevilen bir karakter olmayı başarmıştı. Talat Bulut’un diziden ayrılması ile birlikte dizinin eski keyifli hallerinin kalmadığını iddia eden seyirciler Halit karakterinin yeniden diziye gelmesi ile ilgili söylemler de bulunuyor.

Senaristler sürpriz mi yapacak? Halit dönecek mi? Talat Bulut, Yasak Elma için net konuştu!

Talat Bulut konuyla ilgili açıklama yaparak kafasını demire çarpıp ölen bir kişinin yeniden nasıl diziye döneceği hakkında açıklama yaptı. Yapım ekibi ile vedalaşıp teşekkür edip diziden ayrıldıktan sonra tekrar nasıl diziye döneceğini söyledi. Öyle bir şey mümkün olmadığını sadece söylentiden ibaret olduğunu söyledi.

Yasak Elma formatında sürprizlere yer aldığını fakat Halit karakterinin geri dönmeyeceğini söyledi. Daha öncesinde Ender isimli karakter öldükten sonra tekrar diziye dahil olmuştu. Şimdi yeniden Aynı durumun Halit karakteri için de gerçekleşeceğini düşünen seyirciler için üzücü bir haber var. Halit karakterinin dönmesi mümkün değil. Halit karakterini canlandıran Talat Bulut’un açıklamasına göre diziye dönmeyeceği ortaya çıktı.