Geçtiğimiz haftalarda anne olan Sinem Kobal sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımıyla olay yarattı. Kızı Lalin’i kucağına alan güzel oyuncu Sinem Kobal fit görünümü ile olay yarattı. Kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen Sinem Kobal minik kızı Lalin’i geçtiğimiz hafta kucağına aldı. Mutlulukları gözlerinden okunan ünlü çift bebeklerine kavuşmanın heyecanını yaşıyor. Doğum süresi boyunca aldığı kilolardan eser kalmayan Kobal fit görünümü ile büyük beğeni topladı.

Güzel anne Sinem Kobal kızı Lalin’i uyuttu bir birinden güzel pozlar paylaştı! Sosyal medya onun fit halini konuştu!

Doğum Yapmamış Gibi

Hayranları tarafından yapılan yorumlar arasında Sinem Kobal’ın sanki yeni doğum yapmamış gibi konulara değinildi. Genç ve güzel anne Sinem Kobal fit duruşuyla dikkat çekmeyi başardı. 2016 yılında yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile hayatlarını birleştiren gözde çift Anne ve Baba olmanın heyecanını yaşıyor. Gözlerden uzak bir hayat tarzını tercih eden ikili bebekleri Lalin’i geçen haftalarda kucaklarına aldılar. Doğum yapmamış gibi bir izlenim yaratan Sinem Kobal doğumdan sonra yapmış olduğu paylaşımlarda fit görüntüsü ile büyük bir beğeni elde etti. Doğum kilolarından eser kalmayan Sinem Kobal’a annelik çok yakıştı.

Güzel anne Sinem Kobal kızı Lalin’i uyuttu bir birinden güzel pozlar paylaştı! Sosyal medya onun fit halini konuştu!

Annelik Özel Bir Duygu

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda Anneliğin özel bir duygu olduğunu ifade eden Sinem Kobal anlatılmaz duygular yaşadığını belirtti. Ayrıca doğumdan sonra fotoğrafta paylaşan çiçeği burnunda Anne Sinem Kobalın fotoğrafları büyük bir beğeni topladı. Fit görüntüsü ile büyük bir beğeni elde eden Kobal’a hayranları hiç doğum yapmamış gibi, harika görünüyorsunuz şeklinde yorumlar yaptı. Oyuncu arkadaşları tarafından da güzel yorumlar alan Sinem Kobal fit ve zarif görüntüsü ile dikkat çekti.

Güzel anne Sinem Kobal kızı Lalin’i uyuttu bir birinden güzel pozlar paylaştı! Sosyal medya onun fit halini konuştu!

Başarılı ve ünlü oyuncunun yapmış olduğu fotoğraflar beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Asuman Dabak, Burçin Terzioğlu gibi oyuncular da fotoğrafları beğenerek Sinem Kobal’ı tebrik ettiler. Kızı Lalin’i geçtiğimiz hafta kucağına alan Sinem Kobal’a çok sayıda maşallah yorumu yapıldı. Yeni anne olan güzel oyuncu yapılan yorumlara sosyal medya hesabı üzerinden teşekkürlerini sundu. Anneliğin çok anlamlı bir duygu olduğunu dile getiren Sinem Kobal sevenlerine teşekkür ederek bir kez daha beğeni kazandı.