Amerika Birleşik Devletlerinde her geçen saniye skandal olaylar yaşanıyor. Gündüz vakti yaşanan bir olay ise adeta bu kadarına da pes yok artık dedirten cinsteydi. Bu kadarına da es artık dedirten olay adeta skandal yaratacak türdeydi. ABD’de gündüz saatlerinde otoban kenarında arabalarını ağaçlık alanların arasına çekip cinsel ilişki yaşadılar.

ABD’de gündüz saatlerinde kimseye aldırış etmeden arabalarını yol kenarına ve ağaçlık alana çeken bir çift, hiç kimseyi umursamadan cinsek ilişkiye girdiler. Yoldan geçen diğer araç sahiplerinin tüm uyarılarına rağmen hiç dikkate almayan genç çifte, ihbarda bulunulması sonrasında olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

ABD’de Skandallar Bitmiyor

Geçen hafta cumartesi günü öğleden sonra saat 15 40 civarında Amerika’nın Florida eyaletinde şehirlerarası otobanda yolculuk yapan bir çift, kısa bir süre sonra araçlarını yol kenarına getirip etrafa aldırış etmeden ve hiç utanmadan cinsel ilişkiye girdi. Yanlarından geçen diğer araç sürücülerin tüm uyarılarına aldırış etmeyen ve umursamayan çift için polise ihbarda bulunuldu. Bunun üzerine olay yerine intikal eden polis ekipleri çifte müdahale ederek bulunulan alanı terk etmeleri söylendi. Gayet rahat tavırlar sergileyen çifti polis karakola götürdü.

Pes dedirten olay! Gündüz vakti otobanda arabalarını yol kenarına çekip ilişkiye girdiler

Şok Çift Uyuşturucu İle Yakalandı

Suçlu olan çiftin üzerinde araştırma yapan ekip şok bir olayla karşılaştı. Otobanın kenarında ilişkiye giren çiftin üzerinden bir de uyuşturucu madde çıktı. Araç içerisinde kimseye aldırış etmeden ilişkiye giren 39 yaşındaki Amber Gormley ve 30 yaşındaki sevgilisi Shawn McClelland’in üzerinde yapılan arama sonucunda yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Bu olayın ardından sorgulanmak üzere polis müdürlüğüne kelepçe takılarak götürülen çift, yapılan sorgunun ardından gözaltına alınarak tutuklandılar.

Yüz kızartıcı bir suç işleyen çiftlerin yapılan sorgulamalarında 7 ayrı hırsızlık olayından sabıkaları olduğu öğrenildi. Gormley’in daha önceki zamanlarda büyük bir marketten naneli  limonlu çay ve kedi toprağı aynı zamanda kedi maması çalmaktan hüküm giydiği ve serbest bırakıldığı öğrenildi. Tüm bu olaylar sonucunda tutuklanan çiftin yargılanmasına önümüzdeki günlerde devam edilecek. Gerekli cezanın verileceği bildirildi.