2005 ve 2007 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Gümüş dizisinde rol alan Yeşilçam’ın güçlü ismi yeni bir Yeşilçam dizisi ile yeniden ekranlarda olacak. Gümüş dizisinde ki performansıyla dikkat çeken Yeşilçam’ın başarılı ismi yeni Yeşilçam dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Ekranların fenomen dizisinde rol alan başarılı oyuncusu yeni proje ile setlere dönüyor.

Unutulmaz Oyuncu Yeni Projeye Katıldı

2005 ile 2007 yılları arasında gündemde olan aynı zamanda ekranın fenomen dizileri arasında olan Gümüş dizisinde, şimdi ki ünlü isimlerin yanında Yeşilçam’ın usta ve unutulmayan bir çok popüler isimleri de rol üstlenmişti.

Gümüş dizisinde oynamıştı, Yeşilçam’ın ünlü yıldızı Yeşilçam dizisiyle dönüyor

Yakışıklı aktris Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden’in başrolünü paylaştıkları dizide, Yeşilçam’ın iki usta oyuncusu Ekrem Bora ve Güngör Bayrak da yer almıştı. Bugünlerde sosyal medya basınında sıkı bir şekilde yer almaya  başlayan Yeşilçam isimli dizide, bu iki ünlü oyuncudan birinin daha rol alacağı iddia edildi.

Yeşilçam Hikâyesi

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu’nun başrolünü paylaşacağı aynı zamanda 1960’lı yıllarda altın çağını yaşayan Yeşilçam’ın hikâyesinin  paylaşılacağı dizinin kadrosunda ünlü isim Güngör Bayrak’ın da yer alacağı ifade edildi. BluTV kanalı için çekilecek olan Yeşilçam dönemi dizisiyle alakalı olarak son detay bilgiler magazin basınında konuşuluyor.

Gümüş dizisinde oynamıştı, Yeşilçam'ın ünlü yıldızı Yeşilçam dizisiyle dönüyor 1

Yönetmen koltuğunda oturan Çağan Irmak’ın projesi ile çekilecek olan yeni dizinin oyuncu kadrosu da belirlenmeye başlıyor. Gazeteci ve muhabir Birsen Altuntaş’ın tv100 kanalında ki haberine göre gerek oyuncu kadrosu, gerekse de dönem dizisi olması aynı zamanda yönetmeniyle bir hayli merak uyandıran yeni diziye katılan son ismin de Güngör Bayrak olduğu anlaşıldı.

Güngör Bayrak Yeni Dizide Rol Alacak

Yeşilçam’ın en ünlü ve güçlü oyuncuları arasında yer alan ve Lady lakabıyla bilinen usta oyuncu Güngör Bayrak, Gümüş dizisinin bitiminden yıllar sonra yeniden dizi setlerinde olacak. Güçlü oyuncunun yeni dizide Belkıs rolünde yer alacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Dizinin senaristliğini ise Levent Cantek ile Volkan Sümbül’ün yapacağı söyleniyor. Yaklaşık olarak İki sezon çekilecek olan yeni dizi tam olarak 20 bölüm olacak.