Güldür Güldür programının sevilen oyuncusu Ecem Erkek 4 yıllık evliliğini sonlandırma kararı aldı. Evliliklerinin bitesi kararı magazin gündemine düşen Ecem Erkek yapılan paylaşımların ardından ise sitem dolu bir paylaşım gerçekleştirdi. Yüce Armağan ile anlaşılmazlıktan kaynaklı boşandı iddialarına ateş püsküren Ecem Erkek, boşanma işleminin tamamlanmasının ardından ilk açıklamayı da sosyal medya hesabından gerçekleştirdi.

Sosyal Medyadan Açıklama Yaptı

Başarılı oyuncu Ecem Erkek, 2016 yılında evlendiği Yüce Armağan’dan boşandı. Güldür Güldür programındaki performansı ile yükselen Erkek’in sosyal medyada evliliği hakkında yapılan paylaşımlar ise sitem dolu bir paylaşım yağmasına yol açtı. 4 yıllık evliliğini sonlandıran Erkek, ne evliliğimi ne de Armağan’ımı size yedirmem diyerek sosyal medyadan açıklama yaptı.

Güldür Güldür'ün Naime'si Ecem Erkek boşanma sonrası sitem etti! 'Akbabalara yedirmem'

“Boşanma Kararını Ortak Aldık”

31 yaşındaki başarılı oyuncu açıklamasında boşandığı eşi Yüce Armağan ile 10 yıldır birlikte olduklarını belirtirken, eşiyle birlikte büyüdüklerini de ifade etti. Büyüdükleri ailelerin, yetiştirilme biçimlerinin ve vicdanlarının sosyal medyada başkaları tarafından yapılan iki cümle ile yok olmayacaklarını ve sağlam olduklarını söylerken, ülkenin bu gündemi içerisinde hiçbir şey yokmuş gibi boşanma haberinin gündeme düşürülmesinin de yanlış olduğunu vurguladı. Henüz duruşma yapılmadan bu haberlerin yer almasına sinirlenen Erkek, bağlarını basit olmadığını ve aldıkları kararın da ortak bir karar olduğunu söyledi.

9-qNKQ

“Evliliğimi Sizin Gibi Akbabalara Yedirmem”

İnstagram’da yaptığı paylaşımlara devam eden Ecem Erkek, bazı inşalar tarafından yapılan paylaşımları okurken ne eşi Armağan’ı ne de ilişkisini bu akbabalara yedirmeyeceğini söyledi. Sevgi ve saygılarının da her zaman baki olacağını söyleyen Erkek, paylaşım yapanlara, “Sizi keşfete alalım buradan magazin çıkmaz” ifadeleri ile paylaşımını sonlandırdı.

8-lhUA

Ecem Erkek Armağan Yüce ile 2016 yılında hayatını birleştirmişti. Güldür Güldür programındaki performansı ile yükselen Ecem Erkek, sosyal medya kanallarında şarkı performanslarıyla da dikkat çekmiş, yetenekleri ile övgü almaya devam etmişti. 4 yıllık evliliğini sonlandırma kararı alan Ecem Erkek, bu kararın bir anlaşmazlık sonucu değil, eşi ile ortak karar olarak alındığını açıkladı. Erkek, bu ayrılığın bir magazin malzemesi olarak kullanılamayacağını vurguladı.