Güldürürken düşündüren ve birçok karakteri ile kendisine hayran bırakan Güldür Güldür Show ile ilgili flaş bir karar alındığı öğrenildi. Sezon başında cuma günü ekranlara gelen fenomen programın sonrasında pazartesiye kaydırıldığı öğrenilmişti. Ancak istenilen sonuçlar alınamayınca çarşamba gününe geçilmişti. Sonrasında sevilen eğlence programından yeni bir flaş açıklama geldi.

Son olarak salı gününe kaydırıldığı öğrenilen Güldür Güldür Show programının reytinglerinde düzelme olması bekleniyor. Show TV’den yapılan açıklamaya göre bu değişiklik kararının program için olumlu dönüş olacağı düşünülüyor. Salı günü televizyonda yayınlanan diğer diziler arasında bir çıkış gösterip göstermeyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Flaş Kararlar İle Reyting Taktikleri Uygulanıyor

Yayınlanmaya başlandığı ilk dönemlerde sevilen fenomen eğlence dizisi cuma günü seyircisi ile buluşuyordu. Ancak sonrasında hafta başına kaydırılan programda flaş bir gelişme yaşandı ve çarşamba günleri yayınlanmaya başladı. Ancak Show TV flaş bir karar daha alarak programın salı günü yayınlanacağını açıkladı.

Güldür Güldür Show'un yeni tanıtım bölümü yayınlandı

Artık salı günleri yayınlanacak olan Güldür Güldür Show ile ilgili yeni bölümlerinin reyting sıralamasında nasıl bir yer alacağı merakla bekleniyor. Alınan bu yeni karar ile birlikte Güldür Güldür Show programının yalnızca yayınlanmadığı gün perşembe oldu.

Sezon Başında Kadro Güçlendirilmişti

Yeni sezonda daha da iddialı olmak isteyen Güldür Güldür Show aslında sezon başlamadan iddialı isimlerle anlaşmıştı. Özellikle Murat Akkoyunlu ve Dağhan Külegeç ile kadrosunu güçlendirmeyi düşünen Güldür Güldür Show istediği reyting sonuçlarını alamadı. Son 20 yılda ekranlarda seyircisi ile buluşan en uzun eğlence programı olarak göze çarpan programın akıbeti de merak konusu oldu.

Güldür Güldür son bölüm izle Haberleri - Diriliş Postası

Yeni sezonda daha güçlü bir kadroyla ekran karşısına çıkmayı amaçlayan Güldür Güldür Show programının kadrosunda başta Ali Sunal olmak üzere Doğa Rutkay, Aylin Kontente, Murat Akkoyunlu, Ecem Erkek, Alper Kul, Dağhan Külegeç, Onur Buldu, Onur Atilla, Mahir İpek bulunuyor.

Her bölümü ile farklı farklı karakterlere hayat vermeyi başaran oyuncu kadrosunun bu sorunu hakkında nasıl bir çözüm bulunacağı merak ediliyor. Artık salı günleri yayınlanacak olan olan programın bu kez reytinglerde istediği başarıyı elde etmesi bekleniyor.