Kırmızı Kamyon isimli dizi son zamanlarda konuşuluyor ve diziyle ilgili birtakım hazırlıklar devam ediyor. Diziyle alakalı olarak ilk göze çarpan detay ise Görkem Sevindik’in ismi oluyor. Kadroya sürekli yeni isimler ekleniyor. Geçtiğimiz sezonda Ramo isimli diziyle ekranlarda yer alan Görkem Sevindik şimdilerde Kırmızı Kamyon isimli diziyle anılıyor. Kendisi dışında diziye peş peşe yeni isimler dahil oluyor.

Görkem Sevindik’in oynadığı Kırmızı Kamyon dizisine peşpeşe yeni isimler eklendi

Başrol İsmi

Kırmızı Kamyon dizisinin başrolünde Görkem Sevindik’in yer alacağı oldukça konuşulan konulardan biri haline gelmişti. Ancak Kırmızı Kamyon dizisiyle ilgili pek çok haber konuşulsa da daha dizi çekimlerine başlanmadı. Dizi kadrosuyla alakalı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sevindik dışında diziye katılan pek çok yeni isim oluyor. Bu isimlerden birisi de Ushan Çakır olarak biliniyor. Kendisi oldukça sevilen bir oyuncu olan Ushan Çakır yeni rolüyle de ortalığı kasıp kavuracağa benziyor.

Görkem Sevindik'in oynadığı Kırmızı Kamyon dizisine peşpeşe yeni isimler eklendi 1

İtfaiyecilerin Hayatı

Kırmızı Kamyon dizisinde konu edilecek şey itfaiyecilerin hayatı oluyor. Görkem Sevindik ekranlara itfaiyeci olarak çıkacakken onunla beraber pek çok yeni isim de dizide yer alıyor. Ushan Çakır dışında iki kişinin daha dizinin kadrosuna dâhil olduğu konuşuluyor.

Diziyle ilgili tüm hazırlıklar devam ederken diziye katılacak olan yeni isimler sırayla açığa çıkıyor. Dizide yer alacak oyuncular ve dizinin konusu oldukça merak oluşturuyor.

Görkem Sevindik'in oynadığı Kırmızı Kamyon dizisine peşpeşe yeni isimler eklendi 2

Aslı Orcan Ve Deniz Hamzaoğlu

Gazeteci olan Birsen Altuntaş, sosyal medyası üzerinden bilgi paylaşımında bulundu. Yapılan paylaşıma göre diziye katılan son isimler Deniz Hamzaoğlu ile Aslı Orcan oldu. Kırmızı Kamyon dizisinde yer alacak olan Deniz Hamzaoğlu herkesin abisi sayılan bir karakteri canlandırırken Aslı Orcan ise Deniz Hamzaoğlu’nun eşi rolünde yer alacak.

Kırmızı Kamyon dizisi Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizi hazırlıklarına son sürat devam ediliyor. Ancak dizinin ne zaman izleyicisiyle buluşacağı ise bilinmiyor. Meriç Demiray senaristliğinde ve Osman Kaya yönetmenliğinde ortaya çıkacak olan Kırmızı Kamyon dizisi merakla bekleniyor.

Dizinin çekimlerine aralık ayında başlanacağı biliniyor. Yayın tarihi olarak ise 2021 senesi mart ayı öngörülüyor.