Magazin basınında şok etkisi yaratan bir olay yaşandı. Söz konusu habere göre  Trt1 ekranlarında start veren Gönül Dağı isimli dizide yer alan 40 tane oyuncu dünya genelinde yaşanan Korona Virüs hastalığına yakalandı. İki oyuncunun Korona Virüse yakalandığı ve hastalığın dizi setinde yer alan 40 kişiye bulaştığı ifade edildi.

Gönül Dağı dizisinin setinde büyük şok! İki oyuncu ile birlikte tam 40 kişi koronavirüse yakalandı!

Gönül Dağı dizisi setinde yaşanan bu şok olay magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Tüm dünya ülkelerinde Mart ayında başlayan Korona Virüs salgını Eylül ayının başlaması ile birlikte tırmanışa geçti. Yaşanan bu artış sebebi dizileri de sekteye uğrattı.

Gönül Dağı Dizisinde Şok!

Ülkemizde de yaşanan Korona Virüs salgını tüm sektörleri olumsuz yönde etkiledi. Dizi, reklam ve sinema sektörünü de etkileyen korona virüs hastalığına yakalanan oyunculardan da çok sayıda bilgi geliyor. Set ekibi ve oyuncular arasında da hastalığa yakalananlar arasında ünlü dizi Gönül Dağı yer alıyor. Yeni Hayat, Aşk 101, Sen Çal Kapımı ve Bay Yanlış dizi oyuncularının  Korona Virüse yakalandığı haberlere ne yazık ki Gönül Dağı dizisi de eklendi.

Gönül Dağı dizisinin setinde büyük şok! İki oyuncu ile birlikte tam 40 kişi koronavirüse yakalandı! 1

Gönül Dağı Dizisi Set Ekibinde 40 Kişi Korona Virüse Yakalandı

TRT 1 ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan komedi dizisi Gönül Dağı set ekibinde 2 kişi dâhil olmak üzere toplamda 40 kişiye Korona Virüsü testi yapıldı. Çıkan sonuç ise bu 40 kişiyi tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrattı. Gönül Dağı isimli dizide 40 kişinin Korona Virüs testinin sonucu pozitif çıktı. Gazeteci ve yazar Birsen Altuntaş’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada sette görev yapan iki oyuncu ve set çalışanlarından 38 kişinin testinin pozitif çıktığı belirtildi.

Gönül Dağı dizisinin setinde büyük şok! İki oyuncu ile birlikte tam 40 kişi koronavirüse yakalandı! 2

İki oyuncu ve 38 kişinin tedavisine başlanırken sete de mecburi olarak ara verildiği gelen haberler arasında yer alıyor. Paylaşılan bilgiler arasında dizi oyuncularından olan Gülsüm Ali İlhan ve Ali Düşenkalkar’a yapılan test sonucunun pozitif olduğu ve müşahede altında oldukları yer alıyor. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yaşanan bu olay sebebi ile mecburi olarak setlere ara vermek zorunda kaldı.