Game Of Thrones dizisinin Khal Drogo’su olarak biliniyordu. Khal Drogo karakterine can veren isim Joson Momoa’dan başkası değildi. Geçtiğimiz haftalarda diziden sonraki hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Joson Momoa yaptığı bir röportajda Game Of Thrones dizisinden ayrıldıktan hemen sonra büyük sıkıntılar yaşadığını ve borçlarını ödeyemeyecek duruma düştüğünü anlattı. Eğlence ve Hollywood alanında uzman isim olan Mike’a bu konu hakkında görüşünü:”Momoa başarıya ulaşmak için her türlü şeye sahip.

'Game of Thrones' izleyen herkes Khal Drogo'yu da hatırlıyordur. Kendisini canlandıran aktör Jason Momoa geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Fiziği ve kişiliği buna oldukça yatkın. Doğru roller ile bu özelliklerini ortaya çıkaracaktır. En çok beğenilen ve en çok çaba sarf eden aktörler alanı dışında işler yapmıyor. Hep kendini tekrarlayan projelerde yer almak izleyiciyi bir süre sonra sıkıyor. Yeni şeyler görmek isteyen izleyici de ilgi uyandırmak gerekir. Oyuncular kendini geliştirmez ve emek harcamaz ise kendini gösteremez” bu sözler ile ifade etti.

Momoa Game Of Thrones Dizisinden Sonra Zor Günler Yaşadı

“O dönem çalışamadım bu durum o kadar zordu ki hele birde bakmak zorunda olduğunuz bir aileniz varsa daha zor” diyen Momoa yaşadığı zorlu günlerden bahsetti. Adalet Birliği filmine kadar geçinmekte zorlandığını dile getirdi. Game Of Thrones dizisinde çok kısa süre rol almış ve parasıda diğer oyunculara göre oldukça azdı. Eşi de kendisi gibi oyuncuydu fakat onun işlerinde yolunda gitmedi ve aile bir kaç yıl süren bir geçim sıkıntısı yaşadı.

Kendisi, 'InStyle' ile yaptığı röportajda, Game of Thrones dizisinden ayrıldıktan sonra uzun süre borç içinde olduğunu ve aç kaldığını söyledi.

Sıkıntılı Süreci Momoa Ailesinin Desteği İle Aştı…

Nihayet 2016 yılında tüm sıkıntıları bitmiş ve yeni bir ışık doğmuştu. Ailenin kuvvetli bağları ve birbirlerine verdiği destek sayesinde zorlu süreci atlatmayı başardılar. Çocukluğuna değinen ünlü oyuncu o zamanlar ırkı yüzünden hep dışlamış ve spora merak saldığı için çevresinden şiddet görmüş. Arkadaş çevresine tamamen zıt olan Momoa hep bir şiddete maruz kalmış. Fakat bunlar onda bulunan sevgi dolu kişiliği alamamıştır. Adalet Birliği filmiyle tüm hayatları değişti ve sıkıntılardan kurtuldular. Aquaman  olarak seçilerek de kapılar sonuna kadar açıldı. Başarılı oyuncu iyi işler çıkarıyor ve başarılarına hep bir yenisini ekliyor.