Fox TV ekranlarında yayınlanan ve seyirci kitlesi oldukça geniş olan Savaşçı dizisi 5 sezondur ekranlardaydı. Başrol oyuncusu Berk Oktay ise ani gelişen bir karar ile diziden ayrıldı. Merak edilen detaylar ve bilinmeyen gerçekleri Berk Oktay tüm detayları ile açıklayıp diziye veda etti ve istifasını verdi. Şahsi hesabından açıklama yapan Berk Oktay sosyal medyayı salladı. İzleyicilerine ve sevdiklerine veda etti. Savaşçı dizisine vedasının hemen ardından Yasak Elmanın sosyal medya hesabından kadrosuna dahil edildiği duyuruldu.

Savaşçı Dizisinin Yüzbaşı’sı Kağan Bozok Veda Etti

 Yüzbaşı Kağan Bozok Savaşçı dizisinin sevilen yüzü veda etti. Üstlendiği rol ile büyük başarılara imza atan Berk Oktay sosyal medya platformunda sevenlerine veda etti. Ünlü oyuncunun vedası izleyicilerini ve sevenlerini bir hayli şaşırttı ve üzdü. Berk Oktay yaptığı açıklamalar ile Savaşçı dizisine vedasını duyuruldu ve hemen ardından Yasak Elma dizisinden bomba açıklama geldi.

Fox TV karıştı! Savaşçı'daki işinden istifa eden Berk Oktay'dan manidar cümleler! Yasak Elma...

Herkes ayrılığın sebebini merak ederken yeni dizide rol alacak olması daha da şaşırttı. Berk Oktay Yasak Elma dizisine transfer olarak yapımcı ile el sıkıştı. Sosyal medyayı sallayan haberin ayrıntıları merak ediliyor. Çağatay rolü ile ekranlara gelecek olan Berk Oktay sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor. Fox TV kanalının iki sevilen dizisi ilgileri üzerlerine çekmeyi başardı.

Berk Oktay’dan Beklenen Açıklama Geldi

“Herkese selamlar. 99 bölümü yayınlanan Savaşçı dizisinin bu süre boyunca ekranlarda en zirvede kalması için elimizden geleni yaptık. Çekimleri hassasiyet ile yapıldı. Taşıdığımız üniformanın hakkını vermek için çok uğraştık. Ben ve ekip arkadaşlarım başarısında büyük role sahibiz. Fakat artık Savaşçı dizisinden ayrılma kararı aldım.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy koronavirüse yakalandı

Hakkımda kötü bir yorumla karşılaşmadığım sürece ayrılık sebebim şahsımda gizli kalacaktır. Öncelikle bana güvenerek böyle bir role layık gören senaristimiz Süleyman Çobanoğlu’na ve  müthiş kalemiyle ele aldığı hikâyelerinden dolayı Gül Güzelkaya ve Gülizar Vatanlar hanımefendilere çok teşekkür ederim. Tüm rol arkadaşlarıma ve komutanım Şeşe abime sonsuz teşekkürler. Bizi her hafta izleyerek destek veren izleyicilere de sonsuz teşekkür ederim. Yeni projelerde görüşmek üzere.”