Dokuz yıllık ayrılığın sonunda tekrar sevenleri ile buluşan İbo Show’un akşamki konuklarından Deniz Seki sosyal medya platformunda kendi hesabından yaptığı paylaşım ile şok yaşattı. Tam. 9 yıl öncede aynı kişiler İbrahim Tatlıses’in vurulduğu gün konuk olarak programda yer almışlardı.

İbo Show sonrası şarkıcı Deniz Seki'den isyan! Deniz Seki sosyal medya paylaşımı ile eleştirilere sitem etti!

Deniz Seki ve Kutsi ilk programıyla da kaldığı yerden İbo Show’a katıldılar. İlk bölümüyle gündeme bomba gibi düşen ve çok fazla yorum ve tepki alan program gündemde uzun süre kalacak gibi görünüyor. Deniz Seki ise sosyal medyanın bu vicdansız yorumlarına sitem dolu sözler ile yanıt verdi.

İbrahim Tatlıses’in Sunduğu İbo Show’a Yapılan Eleştirilere Sert Tepki…

 

Programdan sonra şahsına yönelik fiziksel yapısı hakkında eleştiride bulunanlara programın çekim yapıldığı tarihi işaret ederek “Kilomda sesimde kalmamış” dedi. Aşırı kilo veren sanatçı gündeme yeni hali ile gelmekteydi. Photoshop kullandığı iddia edilen paylaşımları sürekli eleştiriye maruz kaldı. Katıldığı İbrahim Tatlıses’in programından sonra oldukça kötü yorumlar alan ünlü şarkıcı Deniz Seki daha fazla sessizliği devam ettiremedi.

İbo Show sonrası şarkıcı Deniz Seki'den isyan! Deniz Seki sosyal medya paylaşımı ile eleştirilere sitem etti!

Sosyal Medyanın Baskısına Dayanamadı Tepki Gösterdi

 

Fiziksel görüntüsünden sonra sesine de kötü yorum yapıldı. Ünlü şarkıcı daha fazla dayanamadı ve yorumlara cevap verdi. Sosyal medya platformunda şahsi hesabından yaptığı açıklama ile:” Sevgili arkadaşlar biz İbo Show’u çektiğimizde tarih 02.10.2020’ydi ve ben tam 68,7 kilodaydım. Şuan ise 59 kiloya düştüm. Yine ağzınıza geleni söylemişsiniz. Kilomda sesimde kalmamış ağıza alınmadık. Hadi ben sizin bu hadsiz yorumlarınızı kaldırıyorum fakat üzerimde emeği olan ekibe yazık günah.

İbo Show sonrası şarkıcı Deniz Seki'den isyan! Deniz Seki sosyal medya paylaşımı ile eleştirilere sitem etti!

Ayrıca bugün o çok sevdiğiniz hiç bir sanatçı bu kadar saati göze alıp sahne almıyor ben ise bunu bileğimin hakkıyla yapıyorum. Bunu sahnemde yer alanlar daha iyi anlar. Ben yine de sizleri çok seviyorum ve sevgilerimi iletiyorum” sözlerine değinerek sitemde bulundu. Son zamanlarda çok fazla eleştiriye maruz kaldı ve en son sahne aldığı İbo sonucunda yapılan eleştirilere sessiz kalamadı. Sosyal medya platformundan eleştirilerin kırıcı olduğunu dile getirdi.