Show Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur dizisi 125. bölümü ile final yapacağı hakkında söylentiler yer alıyor. Fakat yapım ekibinden herhangi bir yalanlama olmadığı için konunun kesinliği ortaya çıkıyor. Show Tv için kötü bir haberdir. Çünkü Çukur dizisi kadar yüksek reytingleri bulunan başka bir dizi mevcut değil. Son dönemlerde yeni yapım diziler hiç tutmuyor.

Bu gidişle Çukur dizisinin final yapmayarak 5. sezonla da seyirci karşısına çıkacak gibi görünüyor. Fakat bu durum ile ilgili de henüz yapım ekibinden bilgilendirme yapılmadı. Ay Yapım imzalı dizilerden biri olan Çukur dizisi çok büyük bir kitle tarafından sevilerek izlenen önemli dizilerden biridir. Final yapması durumunda sevenleri büyük bir üzüntü yaşayacak gibi görünüyor.

Finale doğru yürüyen Çukur dizisinde kimsenin beklemediği suçlama!
Çukur 103. Bölüm 2. Fragmanı

Reytinglerde her daim ilk sırada yer alan dizilerden biri olan Çukur dizisinin 103. bölümünün  2. tanıtımı  yayınlandı. Fragnan ve tanıtımlar bile çok fazla izleniyor ve bekleniyor. Tanıtımda Nehir ve Yamaç’ın hastanede bebekleri için bulundukları bir sahne yer alıyor. Nehir ve Yamaç arasındaki samimiyet gözlerden kaçmıyor.

Aynı zamanda Efsun’da Yamaç ve Nehir’i gördüğü için Çağatay ile yakınlaşmaya başlar. 103. bölümün 2. fragmanında Cengiz Erdenet ile Yamaç arasında yaşanan gerilimin giderek arttığını görmek mümkün. Aynı zamanda tanıtımda Çukur’a bir gurup saldırıyor. Bu kişilere karşı Cumali dimdik ayakta duruyor. Bu insanların kim olduğu da merak konusudur.

Çukur Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Çukur dizisi birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile biliniyor. Başrollerini Aras Bulut İynemli, Mustafa Avkıran,  Erkan Koçak Köstendil, Perigan Savaş, Kubilay Aka, Necip Memilli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı gibi usta oyuncular paylaşıyor. 4 sezondur televizyon ekranlarında bulunan bu dizi çok sevilen bir dizidir. Her Pazartesi günü saat 20.00’da Show TV ekranlarında yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkıyor.

Pazartesi gününün reytingleri arasında her daim ilk sıraya yerleşmeyi başarıyor. Dizinin her bölümünde ayrı bir heyecan yaşanması ve giderek daha karmaşık bir hal alması sevenleri tarafından beğenildi. Son zamanlarda yeni dizilerin gelmesi ile birlikte reytingde 2. sıraya düştü. Şimdilerde ise tekrar ilk sıraya yerleşmeyi başardı.